Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Anahtar kumanda  (Okunma sayısı 11257 defa)

Anahtar kumanda
« : 15 Şubat 2008, 11:22:33 »
  :'(arkadaşlar benim aracın önceki sahibi orijinal anahtarı arızalandığı için alarm taktırmış bu alarmların kumandaları anahtarlı ancak çok kalitesiz.anahtarı atma mekanizması hemen arızalanıyor bana ne tavsiye edersiniz  :'(
Büyük imza...

Ynt: Anahtar kumanda
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2008, 12:26:02 »
tenezül edip cevap yazacak kimse yokmu
Büyük imza...

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2008, 12:58:53 »
servisten yeni kumanda mekanizmalı bir anahtar satın alabilirsin. alarmının devreye girmeside bu anahtarın kumnadasıyla çalışır hale getirilenilir.

« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2008, 13:03:48 »
Abi sana o arabayı satanın birde yedek anahtar vermesi lazım...Eğer yedek anahtarı verdiyse onu kullanabilirsin...Sanırım şu anda sende olan anahtar sustalı olanlardan.Alarm taktırdıysa muhtemelern öyledir.Tavsiyem alarmı bir an önce söktürmendir.Kardan çok zararı oluyor.Anahtar kontaktayken kendi kendini kitliyor falan...

« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2008, 13:36:03 »
ya sorma geçen gece sürekli ötmüş ben duymadım mahalleyi ayağa kaldırmış polisler telefon etti alarmı kapat diye .üstelik seviyesi en düşükte bazen kendi kendine böyle çalıyor zaten bu sustalı anahtarlığıda dandik mi dandik serviste orjinal anahtara 250 ytl dediler şaşırdım
Büyük imza...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2008, 13:40:11 »
250 ytl nası anahtara demişler? yeni anahtarmı yaptırıcan yani ham anahtar alıp yoksa sadece kumanda kısmı ayrı alınıp kodlama yapılabiliyormu? sadece immo odlama işçiliği yetkili serviste 100 ytl onun bilgisi olsun aklınızın bi köşesinde
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2008, 13:41:15 »
başka alternatifler varmı ?
Büyük imza...

« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2008, 13:44:01 »
250 ytl nası anahtara demişler? yeni anahtarmı yaptırıcan yani ham anahtar alıp yoksa sadece kumanda kısmı ayrı alınıp kodlama yapılabiliyormu? sadece immo odlama işçiliği yetkili serviste 100 ytl onun bilgisi olsun aklınızın bi köşesinde
bilmiyorum komple çipiyle beraber mekanizma ve yedeğine 250 dediler tek vermiyorlarmış
Büyük imza...

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2008, 14:24:14 »
Tmm o halde fiyat uygun, imkanınız varsa yaptırabilirsiniz.Sonuçta bu anahtar olayını yetkili servis dışında bir yerde çözemessiniz, tofaş değilki kale kilitçide yaptırasınız.Geçmiş olsun
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2008, 11:24:15 »
dostum dün tekrar aradım tek anahtar 287 ytl anahtar 30 ytl adaptasyon dedi iyimi
Büyük imza...

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2008, 11:39:47 »
Şimdi 1 tane kumandalı anahtar tek başına 287 ytl, 30 ytl kodlama yani 307 ytl 1 anahtar öylemi..

« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2008, 12:18:39 »
aynen öyle malatya tan oto
Büyük imza...

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2008, 13:20:46 »
Hımmm, yani yetkili ve olayın gelişimi bu şekilde tamamı sizin keyfiyetinize kalmış, fiyat enterasan yani değer derseniz durumunuz varsa yaptırın, ben olsam yaptırırdım ama

« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2008, 13:32:37 »
dostum bence bi anahtar için değmez o parayı başka durumlar için kullanırım sence başka alternatifker yokmu dersin immobilizer tek olsada yeter benden başka aracı kullanan yok kaliteli bi sustalı kutu yeter space dışında tavsiye edebileceğin marka varmı
Büyük imza...