Gönderen Konu: '99 Model 1.8 Hihgline Katalitik Konvertör  (Okunma sayısı 4595 defa)

Çevrimdışı mcetin

• Profili Görüntüle
'99 Model 1.8 Hihgline Katalitik Konvertör
« : 27 Haziran 2012, 23:45:10 »
Slm arkadaşlar,
2 ay önce aldığım arabamı temmuzda muayeneye sokacağım,aracı aldıktan sonra katalizatörün iptal olduğunu öğrendim,muayenede de sorun oluyormuş CAT iptali,fiyatlara baktım netten 1300 civarında(işçilik hariç).Aynı dertten muzdarip olup da bu süreci atlatan tecrübeli arkadaşlar var mı.Ankara'da oturuyorum,fazla masraf olmadan yardımcı olabilecek tanıdığı bi ustası olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen. HERKESE SAYGI-SELAMLAR
Aşıksan vur saza,şoförsen baz gaza...

Çevrimdışı Aykut TARHAN

• Profili Görüntüle
Ynt: '99 Model 1.8 Hihgline Katalitik Konvertör
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2012, 11:40:56 »
Bende de aynı model 1.8 golf var ben alalı yaklaşık 1.5 sene oluyor. aynı sorun başıma geldi aldığımda faketmedim cat yerine susturucu takmışlar müayeneden çevirdiler. fakat egzoz muayene kağıdının üzerinde aldığım galeri oynama yapmış bundan dolayıda daha dikkatli bakıp çevirmiş olabilirler çünkü cat olmadan muayeneden geçen arkadaşlarım var. ben gölbaşı sanayi sitesinde 250 tl ye sıfır ama yan sanayi taktırmıştım ve muayeneden geçti. sende böyle bir şey yapabilirsin hatta egzozcular muayeneden geçene kadar takıyolar sonrada söküyorlar sadece işçilik veriyorsun ben taktırdım kullanıyorum biraz egzoz patlak gibi ses geliyor orjinal gibi veya susturucu gibi olmuyor ama en azından hava kirliliği olmuyor.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2012, 10:09:15 »
özeline yazdım  deşifre olmasın tuv uyanmasın ;)
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı mcetin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2012, 21:32:39 »
Bende de aynı model 1.8 golf var ben alalı yaklaşık 1.5 sene oluyor. aynı sorun başıma geldi aldığımda faketmedim cat yerine susturucu takmışlar müayeneden çevirdiler. fakat egzoz muayene kağıdının üzerinde aldığım galeri oynama yapmış bundan dolayıda daha dikkatli bakıp çevirmiş olabilirler çünkü cat olmadan muayeneden geçen arkadaşlarım var. ben gölbaşı sanayi sitesinde 250 tl ye sıfır ama yan sanayi taktırmıştım ve muayeneden geçti. sende böyle bir şey yapabilirsin hatta egzozcular muayeneden geçene kadar takıyolar sonrada söküyorlar sadece işçilik veriyorsun ben taktırdım kullanıyorum biraz egzoz patlak gibi ses geliyor orjinal gibi veya susturucu gibi olmuyor ama en azından hava kirliliği olmuyor.

Teşekkürler :)
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2012, 21:33:10 Gönderen: mcetin »

Çevrimdışı mcetin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2012, 21:34:43 »
özeline yazdım  deşifre olmasın tuv uyanmasın ;)

Özelden cvp yazacaktım ama galiba benim üyelik sınırlı yollamadı,ben duydum dediğinizi,ama bana daha fazla söylemişlerdi,o civarlarda bi araştırma yapayım ben o zaman,Teşekkürler.

Çevrimdışı imajorist

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2012, 20:59:59 »
selam aynı sorun bendede olmuştu kat iptaldi muayeneden çevirdiler ostim de bi eksozcudan 100 tl ye sıfır el yapımı kat aldım taktırmak dahil muayenede çok rahat geçti adresini bilmiyorum ama tarif edeyim ostim 100 yıl bulvarından iş bankasının önünden sağa dönüyosun alınteri bulvarına 500 met sonra solda adı ateş eksoz yada doğuş eksoz gibi bişeydi arkadaş yollamıştı beni çok memnunum iyi günler.

Çevrimdışı mcetin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2012, 19:18:54 »
selam aynı sorun bendede olmuştu kat iptaldi muayeneden çevirdiler ostim de bi eksozcudan 100 tl ye sıfır el yapımı kat aldım taktırmak dahil muayenede çok rahat geçti adresini bilmiyorum ama tarif edeyim ostim 100 yıl bulvarından iş bankasının önünden sağa dönüyosun alınteri bulvarına 500 met sonra solda adı ateş eksoz yada doğuş eksoz gibi bişeydi arkadaş yollamıştı beni çok memnunum iyi günler.

çok saolsın teşekkürler

Çevrimdışı AFiLLi.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Temmuz 2012, 10:27:29 »
aynı sorunu bende yaşadım araba muayneden geçmedi sitelerde bir ekzozcuya gittim.Aynı Katalizör tipinde ama içi boş yani kömür yok susturucu taktı.Muayneden sorunsuz geçtim.İstersen adresini verebilirim.İşçilik dahil 100 tl vermiştim.

Çevrimdışı mcetin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Temmuz 2012, 12:33:01 »
Çok sağolun arkadaşlar,geçen hafta gittim şaşmazda taktırdım,içi boş olanı denedim ses tuhaf geliyordu bende universal taktırdım arabanın ilk çalışırkenki sesi fln da değişti,yarın da muayeneye sokacam,bakalım hakkımızda hayırlısı,herkese tekrar teşekkürler... :tamamdir

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: '99 Model 1.8 Hihgline Katalitik Konvertör
« Yanıtla #9 : 16 Temmuz 2012, 02:08:16 »
Yoklukdan neler yaptırıyorlar insanlara ayıp ya adam gibi fiyat koyunda çevreye bir faydanız olsun böyle çakallarada para kaptırmıyalm >:(