Gönderen Konu: 2004 1.9 DTİ pasific uzunlara xenon takınca silgeçler çalışıyor ..  (Okunma sayısı 2591 defa)

Çevrimdışı 10LP976

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK4
Selam arkdaşlar junyan marka mercekli far aldım ve 2 takım h1 garantili xenon kit aldm uzunlara xenon taktığımda her kontak açtığmda silgeçler çalışıyor şuan sadece kısalara bağladım .. kısalardada arada çok nadir ilk kontakta yapıyor 10-1 kere fln .. böyle kullanmanın bir sakıncası olur mu uzunlarada takmak için ne yapmam lazım bir çözüm yolu var mı slim balans fln denedik olmadı kondasitör müdür nedir öyle bir parça takın dediler taktık gene aynı .. varsa bir çözüm yolu yardımcı olun ... :(

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Allah Allah. Silecekleri falan açık unutuyor olmayasınız :) Garip geldi de :)

Çevrimdışı 10LP976

• Profili Görüntüle
Allah Allah. Silecekleri falan açık unutuyor olmayasınız :) Garip geldi de :)
hayır açık fln unutmuyoruz biraz araştırırsan silgeç motorunu yakanlar bile varmış bende yeni ögrendim :S .. acaba ne yapmak lazım :S

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Hocam bizim arabalarda herşey ecuya bağlı değil. MKV ten sonra çoğu olay ecuya bağlı. Silecek motoru bizim araçlarda yanmaz. Ama sizin sorun çok enteresan.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
mkV lerde silecek motoru yaktığını duymuştumda bizim kasada böyle bi durum hiç duymadım ya ilginç  ???

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
aracınızda far yıkama gibi bir sistem yoktur herhalde değil mi? :S ancak öyle bir sistemden dolayı dediğiniz olayı yapması lazım yoksa çok mantıksız. golf 4 lerde metin arkadaşın dediği gibi far sistemi ecu ya bağlı değil. sileceklerde öyle.
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı 10LP976

• Profili Görüntüle
hyr far yıkama yok hocam :S bulamadık çaresini servisi arıyıcaz artık son care  :(