Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Motordan Aşırı Bir Sıcaklık Geliyor  (Okunma sayısı 3574 defa)

Motordan Aşırı Bir Sıcaklık Geliyor
« : 25 Ağustos 2007, 04:31:55 »
Arkadaşlar Merhaba,

Aranıza yeni katılmakla beraber ilk problemimi yaziyim 2002 model 1.6 golfüm var,anlayamadığım bir şekilde aşırı sıcaklık geliyor motordan,başka arabalara bindiğim zaman bu sıcaklığı hissetmiyorum,servise götürdüğüm zaman bunun normal olduğunu havalardan kaynaklandığını söylüyorlar ancak gecenin 2sinde ne kadar hava sıcak olabilirki?özelikle giderken bile bu sıcaklığı hissedebiliyorsam bir problem olacağını düşünüyorum..Bu gibi bir problemle karşılaşan varmı aranızda?

Çevrimdışı cenkkaya

• VW bir tutkudur
Ynt: Motordan Aşırı Bir Sıcaklık Geliyor
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2007, 23:34:50 »
Egzoz manifolt u kaçırıyor olmasın  ???  gerçi biraz ses yapar ama  :-\

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2007, 22:22:13 »
Birde arabanda karter koruma varmı altta. Eğer sende benim gibi taktıysan arabanın soğuyacagı bi yer kalmıyor ve aşırı ısınıyor bende ara sıra korkuyorum motor kapagı eriyecek diye :D

« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2007, 12:59:51 »
benimde başıma geldi aynı durum
araçta hava filtresi varmı?rölantide 1 sorun hissediyormusunuz?servis ışığı yanıyormu?

aynı durum benm 2002 golfümde yasanıyor 2 gündür orjinal filtreye döndüm 1 az düzeldi gibi serviste ayar yaptıracam.usta egz diye birşeyinde yapabileceğini söyledi motor sıcak havayı cekip dısarı veriyormus valf arızalandıgı için.