Gönderen Konu: baskı balata için şanzuman iniyor başka hangi parçaları kontrol ettirilmeli  (Okunma sayısı 5296 defa)

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar iyi günler
001 akl motor poloclassic aracın baskı balata değişimi için şanzuman iniyor golf 4 lerle aynı motora sahip aracın sanırım şanzumanıda aynıdır oyüzden şanzıman inmişken şanzuman içinde hangi paarçaları kontrol ettirmeliyim
mesela vites geçişlerinde bazen problem yaşıyorum sanırım parçalarında aşınma var hangi parçalar kontrol edilmeli .......

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu gün şanzıman indi usta baskı balatayı söktüğünde bişey dikkatimi çekti,çıkan baskı ile benim aldığım baskı balata baya farklı çıkanda marka yok üzerinde vw audi seat yazıyor bide serinumaraları var acaba baskı orjinal fabrika da takılan baskımıydı aracım 2001 model eğer oyleyse vw kalitesi baya iyimiş benim aldığım baskı seti luk marka fakat aractan çıkanla aldığım parça baya birbirinden farklıydı ancak luk un araca uyacağını söyledi ustam

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
Golf4 de diğer araçlar gibi "Şunu da şöyle yapmışlar paradan kaçmışlar." dediğim olmadı diyim sen anla :)