Gönderen Konu: Volkswagen Golf III SW için Bagaj amasitörü  (Okunma sayısı 3021 defa)

Çevrimdışı teote

• Profili Görüntüle
Volkswagen Golf III SW için Bagaj amasitörü
« : 04 Ağustos 2010, 21:14:10 »
Merhabalar.Forumdaki ilk gönderim.
Bagaj amastörünü uzun süredir aramama rağmen hala bulabilmiş değilim.Arabam 97 model golf CL TD.Amasitörleri bozuldu aynısını bulamıyorum bende Sw olmayan modelin amastörlerini takmıştım geçiçi olarak.bir türlü Sw için olan uzun tipini bulamadım.Kafamı vurmaktan bıktım kısacası :(

Orjinal mastörü açık halde iken 60 cm uzunlukta.Nereden temin edebileceğim konusda fikri olan pylaşır ise sevinirim.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Volkswagen Golf III SW için Bagaj amasitörü
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2010, 10:43:03 »
Merhabalar.Forumdaki ilk gönderim.
Bagaj amastörünü uzun süredir aramama rağmen hala bulabilmiş değilim.Arabam 97 model golf CL TD.Amasitörleri bozuldu aynısını bulamıyorum bende Sw olmayan modelin amastörlerini takmıştım geçiçi olarak.bir türlü Sw için olan uzun tipini bulamadım.Kafamı vurmaktan bıktım kısacası :(

Orjinal mastörü açık halde iken 60 cm uzunlukta.Nereden temin edebileceğim konusda fikri olan pylaşır ise sevinirim.

sanayi sitelerinde amortisör yerleri var onlarda vardır her boy ben ist. bostancı sanayide taktırmıstım çok parada değil ucuz malzeme bulunabilir parça
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)