Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: TÜRKİYEDE 16.000 ARACIN ADALETSİZLİĞİ  (Okunma sayısı 8073 defa)

Çevrimdışı mehmet_oruç

• tamamen orjinal
TÜRKİYEDE 16.000 ARACIN ADALETSİZLİĞİ
« : 13 Eylül 2009, 15:16:01 »
Benden bütüna rkadaşlarımıza bir duyuru olsun bu açıklamam sizlerdende yardım istiyorum bu konuda.Benim arbamı 1993 model golf III 2003 tarihinde Türkiyeye Normal Giriş Yaptıktan sonra 2004'de Çıkması gerekirken Bir takım kişiler veya kişi tarafından sahte evrak düzenlenerek araba Türkiyede TR plakası tescil edilerek Türkiyede satışa baslamıs Enson bizde Kaldı 3 sendedir kullanmaktaydım arabaya Anakra Başsavcılıgı kaçak oldugu için El koydu.16.000 araç var Türkiye de bu araçlara neden el konulmamaktadır.Bizim Suçumuz Avrupa Bir arabaya binmek mi ¿ Suçlular ellerini sallaya sallaya gezsin biz mahadur olalım 3 sene önce vermiş oldugum 12.250 TL paramı ve arab mı kaybettim.Geri Alabilmem İçin Bana Yardım ederseniz Yardım eder cevap Yazarsanız sevinirim tüm voswagenci arkadaşalrıma....!¿  :t :t :t

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: TÜRKİYEDE 16.000 ARACIN ADALETSİZLİĞİ
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2009, 00:41:14 »
          ooo geçmiş olsun arkadaş. ben bu işin üstadı değilim ama aracı alıken trafikten temiz kağıdı alınmadan araç satışı gerçekleşmez. bu durumda araca temiz veren trafik şubesini delil göstererek, savcılık karşısında maduriyetinizi belgeleyebilirsiniz.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2009, 00:48:20 »
çok mantıklı 
 neymiş  bu  böyle  ya  bi zamanlarda  belediyeler  kendi arsamızı  bize  tekrar  satmıştı 

allahım yarrbbim  bu memlketin hali  ne olacak böyle  ya 
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2009, 14:19:10 »
çok mantıklı 
 neymiş  bu  böyle  ya  bi zamanlarda  belediyeler  kendi arsamızı  bize  tekrar  satmıştı 

allahım yarrbbim  bu memlketin hali  ne olacak böyle  ya 

:D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı mehmet_oruç

• tamamen orjinal
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2009, 20:24:23 »
 :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdiryellow_drıver arkadasım bana verdigin bu bilgi için teşekkür ederim ben bunu bilmiyordum tşkr ederim ama bize sölenen lere göre noter satışı olmasına ragmen arabamızı alıp götürdüler bu olayı sadece interpol biliyormus bana durmadan bunu söylüyorlar...! :t :t :t :t :t :t :saygılartrafik müdürlügünden adımıza tescil edilmesi var bunu bile hiçe sayıyorlar

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2009, 21:02:08 »
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdiryellow_drıver arkadasım bana verdigin bu bilgi için teşekkür ederim ben bunu bilmiyordum tşkr ederim ama bize sölenen lere göre noter satışı olmasına ragmen arabamızı alıp götürdüler bu olayı sadece interpol biliyormus bana durmadan bunu söylüyorlar...! :t :t :t :t :t :t :saygılartrafik müdürlügünden adımıza tescil edilmesi var bunu bile hiçe sayıyorlar
      devlet o zaman kendi yaptığı işi usülsüz (kanunsuz ) sayıyor ve sizi madur ediyor. bu çok saçma. bir çıkış yolu muhakkak olamalı.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2009, 11:19:17 »
interpol ü  öpüyüm onlara  birsey olmasın   öperim  böyle  işin  geçmişini.
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #7 : 15 Eylül 2009, 14:28:25 »
devlet yakında kendini de yok sayarsa şaşırmayın... yazık ya memlekette düzgün işleyen bir sistem hiç mi yok?  >:(  geçmiş olsun. arkadaşların dediği gibi trafik şube ve noter işlemlerini delil gösterebilirsiniz. Sizin bir suçunuz yok ama malesef bu ülkede hep suçsuzların başına geliyor böyle şeyler.

« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2009, 18:04:14 »
Siz trafik tescili yapan kişi ve kurumlara dava açabilirsiniz mağduriyetimin giderilmesini istiyorum diyerek savcılığa suç duyurusunda bulunun.  Benimkide golf 3 gti 1995 model benimkinide yakalamazlar umarım :)

Çevrimdışı mehmet_oruç

• tamamen orjinal
« Yanıtla #9 : 17 Eylül 2009, 22:25:10 »
arkdaşlar yardım larınız için hepiniz den çok teşekkür ederim ama adamlar noter satısı ve trafik bölge müdürlünün belgelerini bile kazımıyolar o yüzden biz arabamızı kaybettik sokaksanatı arkdaşım valla bilemem senin arabanda kaçakmı deilmi bilemem ama dikatti ol adamlar bena arabamın üstünü örtüyorum diye suçluyorlar beni hal bukia araba sıcakta yanmaması içi n hepinizden tşkr ederim  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2009, 21:52:12 »
burası  türkiyee    herkez yapar birine patlar oda sana patlamış  o  aracı bence  çok  zor alırsın   kardeş  dost acı söler belki  ama  çok uzun hikayesi warrrr

« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2009, 21:57:51 »
abizim tanıdıkta 16.00 kişinini içinde audi a6 almıştı noter satışını filen vermişler hatta tabi arabayı satandan parasını tahsil etti arabayıda adamlar almış devlet mahkeme bitene kadar emaneten sürmene izin veriyor dedi ama araç arabayı satan sahtekarlarda ki hala satmaya çalışıyorlar başkalarına
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #12 : 30 Kasım 2009, 20:25:47 »
yuh derim başka birşey demem yine mağdur mağdur edilmiş. Bizim klasiğimiz. İçimizde avukat vardır özellikle Golf 4e ve Polo ya başlık açalım danışalım istersen
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2009, 20:26:48 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2009, 22:33:48 »
noter satışı fasa fiso arkadaşlar noter önüne gelen belgeyi imzalar sahtemi çalıntımı diye bakmaz sadece para kazanmaya bakarlar bir şey olduğundada ne yazıkki olay sana patlar trafik tescil etmişse nasıl el koyuyorlar anlamadım sonuçta bu araçlar muayeneden geçiyor çalıntımı kaçakmı yada change mi olduğu ruhsat işlemlerinde çıkar bence yapabileceğin en iyi iş sağlam bir avukat bulup olayı takip etmen aracının parkta yattığı her gün sana ekstra maliyet çıkartır malum bizde adalet yavaş işlediğinden dahada zararlı çıkabilirsin.