Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: şeffaf tampon sınyal takımı ve logosuz panjur aranmaktadır bılgınıze...  (Okunma sayısı 6708 defa)

ilginize arkdaslar
I ♥ German Style

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
hacctorde var:D cananozdada olablir  :)
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 00:49:31 Gönderen: 5ani5 mk2 »
Exclusive Garage

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
siparişimiz var şuanda bekliyoruz parçaları  :tamamdir

Çevrimdışı barut

siparişimiz var şuanda bekliyoruz parçaları  :tamamdir

cengizhan siparişlerin satış amaçlımı ?

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
arkadaşlar kendime getirtirken illaki bir iki tane fazla alıyorum çünki tek de gelse 5 tanede gelse kargo parası aynı oluyor. Birşekildede satılıyor  :tamamdir

arkadaşlar kendime getirtirken illaki bir iki tane fazla alıyorum çünki tek de gelse 5 tanede gelse kargo parası aynı oluyor. Birşekildede satılıyor  :tamamdir
ozman bu ıyı bu arad araba satılık mı?
I ♥ German Style

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
ozman bu ıyı bu arad araba satılık mı?
Satıyorum diyorum , Alan geliyo Kıyamıyorum . Daha planlarım var beklediğim siparişlerim var . Ama bir kaç yerdede yazdım ticaretl uğraşıyorum işler biliyosunuzki inişli çıkışlı bazen daraldığımı hissettiğim an zaten şuanda arabayı isteyenler hazır. Satıyorum diyorum sonra biraz rayına girince vaz geçiyorum..  :tamamdir

Satıyorum diyorum , Alan geliyo Kıyamıyorum . Daha planlarım var beklediğim siparişlerim var . Ama bir kaç yerdede yazdım ticaretl uğraşıyorum işler biliyosunuzki inişli çıkışlı bazen daraldığımı hissettiğim an zaten şuanda arabayı isteyenler hazır. Satıyorum diyorum sonra biraz rayına girince vaz geçiyorum..  :tamamdir
sende benım kafamdasın bendede aynısı var 98 satmaya kıyamıyorum bakıyorum satıyım dıyorum kıyamıyorum allah klazadan beledan korusun kardesım
I ♥ German Style

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
sende benım kafamdasın bendede aynısı var 98 satmaya kıyamıyorum bakıyorum satıyım dıyorum kıyamıyorum allah klazadan beledan korusun kardesım
saol kardeşim  allah snada kaza bela vermein .. İnşallah herşey yolunda gider Ve mk3 ler hak ettiği sahibinde kalırlar.. :tamamdir

saol kardeşim  allah snada kaza bela vermein .. İnşallah herşey yolunda gider Ve mk3 ler hak ettiği sahibinde kalırlar.. :tamamdir
amin kardesim
I ♥ German Style

bendede var satılık şeffaf sinyal takımı ikinci el ledli :)

bendede var satılık şeffaf sinyal takımı ikinci el ledli :)

sinyaller duruyormu?

sinyaller duruyor arkadaşalr :Dhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-mk3-on-sinyaller-ledli-beyaz-golf-3-55731987/detay/