Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SAGEM distribütör kapağı bulamıyorum - 1.6 aft Motor  (Okunma sayısı 5564 defa)

Çevrimdışı kuchamuck

Otomobil
    97 GOLF Mk3 Sport
SAGEM distribütör kapağı bulamıyorum -  1.6 aft Motora uygun BERU üretmiş ama bulamıyorum
 BERU VK360 Distributor Cap

Criteria
•Manufacturer Restriction: DUC./SAGEM/VALEO
•Material: PBT
•Distributor/ Rotor: Coupling Type Saw Tooth

Usage No
•0330920260
•VK 360

-1.6 (to fit Sagem Distributor)
-1.8 (to fit Valeo or Sagem Distributor)
-2.0 8v (to fit Valeo or Sagem Distributor) Manufacturer: Beru

« Son Düzenleme: 28 Nisan 2015, 22:07:30 Gönderen: kuchamuck »
My Hobby Mark 3- Dragon Green

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: SAGEM distribütör kapağı bulamıyorum - 1.6 aft Motor
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2015, 10:27:15 »
bağcılar güngören sanayi sitesi oto demir. Nazım behlivan 0212 671 30 30.. AFT motor olduğunu özellikle belirt onlarda vardır muhtemelen. AFT'nin en hassas parçalarından biridir. sayısal bir ayarı var siteyi araştırırsan bulubilirsin. HAL sensörü arızası diye geçer
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı kuchamuck

Otomobil
    97 GOLF Mk3 Sport
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2015, 14:33:26 »
Teşekkür ederim ilgin için aradım beyefendileri üçüncü kez ancak bağlanabildim kendinden geçmiş vaziyette parçanın ellerinde olmadığını söylediler. Gerçekten çok beceriksiz insanlar var inanmak zor onca araba bu distribütörü kullanıyor(golf3 polo classic cordoba passat b3) ne kapağından haberi olan var ne de tevzi makarasından bozuldumu yenisi 650 tl ya da yan sanayi 100 tl deyip geçiyorlar.

E BAY da var arkadaşlar 19 dolar + 18 dolar da kargo olmadı artık oradan getirticez.

Çevrimdışı kuchamuck

Otomobil
    97 GOLF Mk3 Sport

Çevrimdışı kuchamuck

Otomobil
    97 GOLF Mk3 Sport
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2015, 22:31:27 »
Mrb. arkadaşlar 6 ay sonunda distribütör kağağını buldum hatta tevzi makarasınıda buldum. Bursa da Özhatipoğlu otomotivde her ikiside mevcut. 1.6 aft motora sahip 96-97 model golf 3, passat, polo classic, seat cordoba, toledo v.b. araçların tevzi makarası ve distribütör kapağı bulunmakta. biz iki takım aldık hatta eniştemin 97 model polo classic aracına hemen taktık ve bursadan eskişehire geldik sıkıntı yok tam uyumlu bende golf 3 te kullanıyorum. aracın çekişi rölanti çalışması falan değişiyor gerçekten. dist. kapağının markası bremi, tevzi makarası hellux marka.

İhtiyacı olan varsa bana ulaşın ya da internetten telefon numarasını bulup özhatipoğlu otomotiv bursa üçevler şubesinden Tuncer beye ulaşın sagem distribütör uyumlu kapak ve tevzi makarasına ihtiyacınız olduğunu belirtin. 

Çevrimdışı kuchamuck

Otomobil
    97 GOLF Mk3 Sport
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2015, 22:34:41 »
Unutmadan ekleyeyim 98 model ve sonrası aft motora sahip araçlarda bosch tipi distribütörler kullanılıyor, 96 ve 97 modellerde ise sagem marka distribütör kullanılıyor. tırnakları farklı olduğu için birbirine uymuyor.

Çevrimdışı emrylmz35

• Otomobil
    Golf mk3 1.6
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2015, 00:56:47 »
benim aracım 97 model bosch takıldı özel serviste
I love Germany Style :)