Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ön ve Arka Logoların montajı hakkında bir soru  (Okunma sayısı 6731 defa)

Ön ve Arka Logoların montajı hakkında bir soru
« : 26 Eylül 2010, 04:03:08 »
Süleyman abiminde önerilerinden yararlanarak ufak tefek şeyler yapmayı düşünüyorum spreyle logoları ve arka GOLF yazısını kırmızıya boyayacağım fakat logoların nasıl söküleceği hakkında bilgi sahibi olan varsa anlatabilirse sevinirim nasıl sökeceğimi bilmiyorum  :-\ yazıyı direk fırçayla boyamayı düşünüyorum ama logoları fırçayla boyarsam pek de iyi bi işçilik yapabileceğimi sanmıyorum :D
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2010, 04:03:24 Gönderen: emreyazici »
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Ynt: Ön ve Arka Logoların montajı hakkında bir soru
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2010, 23:39:53 »
Süleyman abiminde önerilerinden yararlanarak ufak tefek şeyler yapmayı düşünüyorum spreyle logoları ve arka GOLF yazısını kırmızıya boyayacağım fakat logoların nasıl söküleceği hakkında bilgi sahibi olan varsa anlatabilirse sevinirim nasıl sökeceğimi bilmiyorum  :-\ yazıyı direk fırçayla boyamayı düşünüyorum ama logoları fırçayla boyarsam pek de iyi bi işçilik yapabileceğimi sanmıyorum :D

kardeş ben ön logoyu söküp siyaha boyadım...önce ön pancuru söküyosun daga sonra ön pancurda logoyu tutan tırnaklar var sanırım üç yerden tutuyor onlaraı kurtarıp boyayabilirsin saygılar....ama arka logo nasıl sökülür ona biraz baktım sanırım bana yapıştırma gibi geldi pek cesaret edemedim....
22 Mayıs Pazar - İzmir buluşuyor...

« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2010, 23:46:58 »
ön logo bendede oyle evet. panjuru sök. daha sonrada tırnaklarını kurtar. dırek cıkar zaten. arkası ıcınde bı fıkrım yok ama. belkı bagajın iç kısmında,kapagında plastık varsa eger onu cıkartıp. kaportanın ıc kısmından cıkar belkı. belked yapıstırmadır . fıkır urettım hıc bılmıyorum  ;D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2010, 09:29:31 »
Arka taraf yapıştırma. Çıkartırken ya plastiği kırarsınız yada boyaya zarar verirsiniz. üzerinde çalışmayı deneyin.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2010, 11:12:38 »
benim anlayamadığım GOLF yazısınımı yoksa VW ambleminimi boyayacaksın..  ???     yazıyı boyuyacağım diyorsan neden böyle birşey yapıyorsun direk yazıyı sök kurtul.. aksi takdirde boyayıp yapıştırırsan çok kötü durur...   arka amblemi de sadece siyah silikon tutuyor ince bir bıçak vasıtasıyla kaportadan ayırıyorsunuz sonra amblemle plastik parçayı arıyorsunuz hepsi bu..
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2010, 13:18:25 Gönderen: cavanozz »
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2010, 15:55:34 »
Eğer delik kalmıycaksa ben direk yazıları sök derim ama delik falan kalıcaksa sakın ilişme bırak orjinal kalsın bi arabada ne kadar az yazı o kadar sadelik + güzellik(benim gözümde)  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı pilotmk2

• 1991 1,6 tdi golf mk2
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2010, 16:57:36 »
arka bagajın iiçinde 2 tane tırnak var bende baktım ama ugraşmadım tam olarak...