Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Motor sorunu  (Okunma sayısı 2037 defa)

Motor sorunu
« : 07 Ağustos 2009, 08:50:53 »
Arkadaşlar benim hararet göstergesi bozukmuş meger araba ile tüp yaptırmaya giderken araba arıza verdi. Klima su kaciriyormuş hararet yapmış heralde sonra neyse tamircide tüp ayarını yaptırdık klimayı yaptırdık döndük sonra eve giderken eksozdan garip sesler çıktı bende buji kaplosu çıkık zannettim gaza yüklenince bağırıyordu araba. yavaş vavaş gittim sonra tamirciye bir gün sonra haber verdim 4 cü silindir çalışmıyor dedi. buji kaplolarına baktı olmadı sonra distiribitör kapağını sökmüş ona bakıyorlar tornaya gönderdim dedi  ya ondan ya subap yanık dedi. 700 e patlar sana dedi  inşallah onlardadır sorun yoksa motora inecez dedi motorda çıkarsa 2000 tl tutar en az dedi  sizce bu fiyatlar doğrumu  birde   distiribitör kapağı ve   motora inerse motorda parça değişimi olurmu parçalar kaça mal olur bana  birde ikinci el bu hataya uygun parçaları nerden temin edebilirim.  Yardımlarınızı bekliyorum arabayı hurdaya çıkattırmayın bana