Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mk3 spoiler  (Okunma sayısı 6465 defa)

mk3 spoiler
« : 16 Eylül 2009, 18:58:58 »
arkadaşlar golf 3 aracıma arka cam üstü spoiler arıyorum elinde olan yada alabilecegim bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim.

http://img27.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=brlowbwkkgrhgohcmejllly.jpg

http://img27.imageshack.us/i/brlowbwkkgrhgohcmejlllyl.jpg/
http://img38.imageshack.us/i/bre2kkgrhgohcmejllly1tn.jpg/

Ynt: mk3 spoiler
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2009, 20:25:15 »
çıkmacılara bakmanı öneririm. bu arada nerede yaşıyorsunuz?

« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2009, 02:09:42 »
Tekirdag çorluda oturuyorum bulgarıstana gidip geliyorum bg de var mk3 parçası ama gezip bakma fırsatım olmadı uzun süredir takip ediyorum buradakı konuları buradakı parça fiyatları ila bulgarıstandakı fiyatlar arasında daglar kadar fark var şimdiye kdar 3 kez araba deiştirdim 3 de mk3 şimdiye kadar hiç arıza görmedim hiç birinden o yuzden vazgeçmem mk3 ten ilk arabam 1.9 tdi idi onu sattim 1.8cti aldim şimdiki 1.6 cl en ekonomik olanı çokta memnunum 15 gün önce gaz taktırdım yurt dışında aldigimda 140bin de idi 2 sene oldu su anda 229 binde aracım yag değişimi hariç hiç bişeyi deişmedi şimdi kısmetse vr6 almak istiyorum tabi askerligimi tamamladıktan sonra kasımda askere gidecegim için pek fazla ugrasmak istemiyorum bı arka cam üstü spoiler işimi gorucek şimdilik yasim 21 ama şimdiye kadar alip satigim arabaların adii hesabi yok yurt dışından parca isteyen arkadaslar var ise yardımcı olabilirim mk3 yedek parçaları tr nazaran bg de daha ucuz en azından orj alman mali yardımlarınız için tesekurler...

« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2009, 03:04:37 »
babacan senin durum iyimiş,oradan al o zaman bi gittiğinde buralarda 150-200den aşağı bulamazsın

« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2009, 06:58:11 »
yok abi ya 5 euro felan yapıyo gezdigime deymcek zaten nettende bulmak problem yok hiç bi yerde bg de hurdalıkta mutlak vardır ama yolum düşermi bilmem ugraşmak istemiyorum ufacık şey için arabaya farklı bi stil katıyo o yuzden bulabilirsem takıcam bulamasam geldigi gibi gider:D:D

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2009, 07:44:56 »
Bende var fakat cama geçmeli camda yer yoksa yapıştırabilirsin.
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2009, 09:07:41 »
yok abi ya 5 euro felan yapıyo gezdigime deymcek zaten nettende bulmak problem yok hiç bi yerde bg de hurdalıkta mutlak vardır ama yolum düşermi bilmem ugraşmak istemiyorum ufacık şey için arabaya farklı bi stil katıyo o yuzden bulabilirsem takıcam bulamasam geldigi gibi gider:D:D

sırf onun için Bulgaristan'a gidilmez tabi ama bence de bulursan mutlaka al tak.Sportline'ların en büyük eksiği,araba arkadan çok cılız görünüyor

« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2009, 01:51:35 »
Aynen bende o yuzden kucuk bi parça için istemiyorum oraya kadar gitmeyi saol dostum telimi birakim msj atarsın anlasiriz yardimin için tesekur ederim...0539 625 36 50

« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2009, 19:37:09 »
Dostum benm spoiler neoldu ya ben teli deiştirdim acaba aradınmı bu spoilere ihtiyacım var yeni telimi bırakim ararsan sevinirim anlasiriz elinde spoiler olan varsa paylasabilirmi resimler yukarda mevcut arkadaslar yardımılarınız için tesekurler.Tel: 0554 834 40 25

« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2009, 01:08:06 »
hocam bende var yalnız cama montelı olanlardan bagaj kapagından bunu sokemem ama camıyla bırlıkte ıstersen werebılırım

« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2009, 15:25:21 »
selamlar,
senin aradığın spoilerdan bende arıyorum eğer BG gidersen benimde siparişlerim olucak
arka spoiler ve logusuz ön panjur BG fiyatları ne kadardır sence ?

quote author=krasen link=topic=11770.msg123970#msg123970 date=1253142582]
Tekirdag çorluda oturuyorum bulgarıstana gidip geliyorum bg de var mk3 parçası ama gezip bakma fırsatım olmadı uzun süredir takip ediyorum buradakı konuları buradakı parça fiyatları ila bulgarıstandakı fiyatlar arasında daglar kadar fark var şimdiye kdar 3 kez araba deiştirdim 3 de mk3 şimdiye kadar hiç arıza görmedim hiç birinden o yuzden vazgeçmem mk3 ten ilk arabam 1.9 tdi idi onu sattim 1.8cti aldim şimdiki 1.6 cl en ekonomik olanı çokta memnunum 15 gün önce gaz taktırdım yurt dışında aldigimda 140bin de idi 2 sene oldu su anda 229 binde aracım yag değişimi hariç hiç bişeyi deişmedi şimdi kısmetse vr6 almak istiyorum tabi askerligimi tamamladıktan sonra kasımda askere gidecegim için pek fazla ugrasmak istemiyorum bı arka cam üstü spoiler işimi gorucek şimdilik yasim 21 ama şimdiye kadar alip satigim arabaların adii hesabi yok yurt dışından parca isteyen arkadaslar var ise yardımcı olabilirim mk3 yedek parçaları tr nazaran bg de daha ucuz en azından orj alman mali yardımlarınız için tesekurler...
[/quo