Gönderen Konu: mk3 devir göstergesi  (Okunma sayısı 4915 defa)

Çevrimdışı krasen

• Profili Görüntüle
mk3 devir göstergesi
« : 28 Ekim 2008, 23:54:07 »
Arkadaşlar ben yeni üye oldum bendede mk3 var 1.6 cl fakat devir göstergesi yerinde saat var onun yerine devir göstergesi nasıl takabilirim yada takılıyomu saatin orda ne işi var anlamış değilim hala yardımcı olursanız sevinirim.((konuyu dogru yere açmadıysam k bakmayın)) ??? ???

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Ynt: mk3 devir göstergesi
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2008, 00:02:10 »
               Sadece saati çıkarıp devir göstergesi takabileceğini sanmıyorum.Komple değiştirmen gerekebilir. Golf 2'lerin bazılarında da orada saat var.Ama Golf 3 'lerde  de orada saat olabiliceğini hiç düşünmemiştim.Aracın 92 veya 93 model mi?
Bende devir göstergesi var MK2 TD.

Çevrimdışı krasen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2008, 20:18:58 »
Aracım 93sonu 94 diyolar daha önce hiçbir golf te saat görmedm benmkinde birtek var obun yerine devir saati koymak istiyorum fakat devir saati takmam içinde devir telini takmam gerekiyor devir saati olmayan bi araçta devir satinin telini nereye takıcam onuda bilmiyorum varsa bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim gösterge değiştirebilirim  ama devir göstergesinin telini takabilecegim bir yer varmı varsada motorun neresinde kalıyor  onu bi şekilde gösterebilirseniz çok sevinirim ....

Çevrimdışı ufkks

• einen einzigen Wunsch, Golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2010, 12:30:15 »
benimde aracım 94  ayni sorunum var o iş nasıl olucak bilende yok sanırım

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2010, 12:40:20 »
Aracım 93sonu 94 diyolar daha önce hiçbir golf te saat görmedm benmkinde birtek var obun yerine devir saati koymak istiyorum fakat devir saati takmam içinde devir telini takmam gerekiyor devir saati olmayan bi araçta devir satinin telini nereye takıcam onuda bilmiyorum varsa bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim gösterge değiştirebilirim  ama devir göstergesinin telini takabilecegim bir yer varmı varsada motorun neresinde kalıyor  onu bi şekilde gösterebilirseniz çok sevinirim ....
tel felan yok kardes 3 kasa golflerde dırek dewır saatı olan bı km saatını taktıgınızda calısır.tel felan olmaz u kasalarda dırek elektrıklı oldugu ıcın sorun yasama sansınız yoktur elımdede her modelınkınden var dusunursenız yardımcı olabılırım

Çevrimdışı ufkks

• einen einzigen Wunsch, Golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2010, 13:53:30 »
alper nedir fiyat durumları? elındekılerınde fotosunu atabilirmisin bakalım...

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2010, 14:17:55 »
alper nedir fiyat durumları? elındekılerınde fotosunu atabilirmisin bakalım...
buraya foto koymasını bılmıorum:)her cesıt her model var elımde