Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MK lll yaplan işler varrr ;D yeni resimler varr ;D  (Okunma sayısı 21967 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
Arkadaşlar Merhaba; :melek:

Sonunda çok şükür istediğim oldu ve kendime bir mk 3 alabildim..  :sevgi: aracımı izmirde buldum 1.6 aft motor 98 model bir araç..
aracıma ufak tefek uygulamalar yapmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum örneğin logosuz panjur far stop vs. ayrıca aracıma 17 jant lastik takmayı düşünüyorum.. çevremdeki araştırmalarıma göre kimisi yayları ısıtıp yayların arasına get koy dedi.. kimisi sadece ısıtmak yeterli dedi.. sanırım en sağlıklı olanı coilover bunlarında fiyatları biraz uçuk..  :D   son olarak sticker bulabilirmiyiz yada bir arkadaş bana gönderebilirmi?  8)

« Son Düzenleme: 18 Nisan 2010, 00:34:27 Gönderen: cavanozz »
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
Ynt: MK lll
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2010, 19:27:48 »
masallah gule gule kulln cok temız rengıne bayıldım allah kazadan beladan korusun

*1-sana yayları ısıt yada kestır dıyen arkadsaların arabadan alamıyor demektır!Sakın oyle bırsey yapma bıraz paranı nırıktır 200 230 sıfır yada 2 el bır yay al hem yoltutusun artısın hemde tehlıke olmasın
*2-ofsetlı cok kollu yada 5 kollu jantlar yakısır dıye dusnuyorum forumları yada nettekı 2 ellerı takıp edersen uygun ve gzl jantlar bulabılrısın
*3-ıstedıgın parcaların hepsı tr de var onlarıda netten arastır fıyatları uygun

Bu arada koltuklarına bayıldım satarsan hbrn olsun : :D :D :D
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2010, 19:38:06 »
Araban çok güzel hayırlı olsun güzel günlerde kullaman dileği ile Allah kaza bela vermesin. Araban mk3 'ün sportline modeli bende de aynısı var:) imbobilizer, klima, abs, çift hava yastığı, çocuk klidi vb. gibi donanımları var. motoru aft kodlu olandan orjinal alman üretimi olan bir araba.
,Ben her zaman sadeliğin sınırında olan modifiyeden yanayım ne çok sade nede çok uçuk. zaten arabanda modifiyeye uygun birçok yönü ile.

ama öncelikli olarak , jantlarını büyültüp yayları değiştir, ön panjuru logosuz olandan tak lambaların içindeki tırtıkları siyaha boya arkaya spoyiler taktır ses sistemini mutlaka elden geçir. ön tamponların altına extra sis lambalarından taktrabilirsin.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2010, 19:44:20 »
sağol dostum... bir arkadaş vasıtasıyla 16 jant lastik aldım satılık bölümünde duruyor lastikler 205/45 ama ofset 9.5 olunca biraz sırıttı ve sürtme yaptı.. 5 kollu 17 temiz güzel bulabilirsem takas yapmayı düşünüyorum..   

yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2010, 20:00:28 »
Bu jantlarda çok güzel ama sürmesi kötü olmuş yine bu tarz üstüne arasan iyi birşeyler bulursun.. buşlunca resimlerinle paylaşa bizede fikir olsun. bendeki mk 3de yenide o yüzden..
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2010, 20:01:02 »
yani yayları ile oynamadan en güzel hangi ebat gider lastik-jant bilgis olan paylaşsın lütfen.

« Yanıtla #6 : 18 Mart 2010, 01:54:05 »
slm  lar  herkezee 
can   frumda   bizimle  konunu  paylaştıgın için  tş   ederiz.....
aracında  yapacagın   şunlardır   hem arabanın  orjinal ligi  bozulmamış  olurr..
bunları  not alırsan faydana... derim   
yazacagım   parçaların  hem  ikinçi  el  we  sıfırını  bulabilirsin   
fiyat  konusundada  herkezden  fiyat al  sonra  karşılaştırırız beraberr....
fiyat yazmıyorum ondan 

1-lojosuz panjur
2-wr6 karlık
3-alt sis lambası takımı   + zenon sart 
4-aracının  farları  golf 4 görünümlü  istersen   içinin kenarlarını   siyaha  boyat (  led  yada engel ) takabilirsin  zevk senin
5-farlarında  mutlaka  8000  k   buz mavi   zenon da şart derim
6-hawa  filtresi  + abart egzos taknamana gerek  yoq   zaten hava filtresi  gereken sesi  werir  umarım..
7-arka  stop  kiristal  yada  ledli   olabilir
8-arka  spoyler
9-gti   vites  topuzu 
10-spor yay
11-çelik  jant  ben  keskin kt 4 (iki  takım  wardı  biri  satıldı)  bir takımıda inşallah satmazsan araba alırsam takjam

ses  sistemide   
teyp -    pionerr   mp3   usb si  arkadan  olan   we şuna dikkat  3 pre aut  çıkışlı  olsun  ilerde işine yarar ses sisteminde
subwofer -kicker  es yada   jbl  gt4  15  tarzı  olabiliri   38  cm  portlu 
amfi - 4 kanal  amfi  işini   görecektir    jbl  75.4
zaten arabanda  orjinal   mid takımı  var   onlar işini  görür  fazlası ile 

ses  sistemini   zevkinin  sınırı yoq....audison  focal  rackford fosgate  alpinee

biraz  fazla  döktürdüm inşallah  faydası olur    eski  arabamın  linkide   burda

Volkswagen > Golf > 1.8 CL > 34 CBB 72          GOLF 3 #16028050 - sahibinden.com

bu  arada  adım  Okan  YILMAZ   samsundan 

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2010, 09:24:14 »
ne güzel kazasız belasız kullan

yayları ısıt diyen arkadas kendini bir ısıtsın aynı performansı alıyor mu test etsin ? para biriktirip yay almak daha mantıklı
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
  • Can
« Yanıtla #8 : 18 Mart 2010, 10:58:46 »
önerileriniz ve iyi dilekleriniz için çok tşkler arkadaşlar.. ;D    peki spor yayla coilover arasında bir fark varmıdır.. hangisi daha sağlıklıdır..  ???  fiyat olarak buradaki spor yaylar 300 350 civarı sanırım..
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #9 : 18 Mart 2010, 11:38:50 »
önerileriniz ve iyi dilekleriniz için çok tşkler arkadaşlar.. ;D    peki spor yayla coilover arasında bir fark varmıdır.. hangisi daha sağlıklıdır..  ???  fiyat olarak buradaki spor yaylar 300 350 civarı sanırım..

BiLdiğim kadarıyLa coiLover ayarLanabiLiyor yani ister aLçaLt ister yükseLt sana kaLmış ama spor yayLarda o yok 5 Lik, 3.5 Luk gibi 1 kez aLıosun.. Ekstra oLarak farkı neLerdir biLmiyorum

« Yanıtla #10 : 18 Mart 2010, 12:06:09 »
coilover daha saglıklıdır bence cünkü ist da yollar tarla gibi her yerde set var sehir içinde bozuk yollarda arac yuksek olmalı. zaten alcak araba daha da alcaltıp altını vurmamak lazım

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #11 : 18 Mart 2010, 16:41:32 »
farların içini siyaha  nasıl boyacagız
 logosuz  panjur  yaptım ben  stıckerde  yapıştırdım güzel  oldu  en az 10  beygir  artmış gibi  hissettirdi :D
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #12 : 18 Mart 2010, 18:07:10 »
3.5  cm    spor yay   en idali  yerler  çok düzgünse   5 cm  al  derim asfaltta kulanıyosan 

farların içini   acacaksınız  ve   ampullarin  geldigi  yerleri  kaptıp  oto boyacısı  boyayacak sonrada  terardan birleştirip  yerine  montaj 

« Yanıtla #13 : 18 Mart 2010, 18:07:45 »
bu  dediklerimi  yapmak  için  de  biraz  bütce lazım  xd ?