Gönderen Konu: Mk 3 Gti  (Okunma sayısı 15446 defa)

Çevrimdışı Ali ilker

• Profili Görüntüle
Mk 3 Gti
« : 09 Aralık 2009, 18:12:19 »
Arkadaşlar arabamı yeni sattım ve mk3 gti almak istiyorum... bir tane vardı. 9,250 tl ye gitti 1 gün farkla kacırdım... arabadaki tek hata 3 parça boya...
5 kapı tercihimdir.. önerilerinizi bekliyorum... teşekkürler    :tamamdir

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: Mk 3 Gti
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2009, 19:47:52 »
Ali öncelikle Passat'ını satmışsın hayırlı olsun.İnşallah istediğin gibi bir Mk3 GTI bulursun,ama GTI alırken dikkat et,9bine 10bine aldığın GTI sana 9 doğurtur  :) bir iki fazla verip düzgün bir araba almanı öneririm

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2009, 21:51:38 »
ben de niyetleniyorum ya :) şu işleri bi yoluna koyarsam iki model birden atlamayı planlıyorum :D

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2009, 23:15:46 »
temizi  zor  bulmaz  piyasa  allak bullak   ama  alcagın gti  96 dan aşa  olmasın dikkat et  piyasa  bozuk bende bakıyom ama  acelem yok  param  cebimde  bekliyoz 

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2009, 23:32:37 »
ama  golf gti  çok iyi  ama  bir tane  sahibindende  97  wtec buldum   makina vallahi  5500 den sonra  çıldırıyo araba  ama  golf un konforu daha iyi
kafam karıştı arabaya bindikten sonraa

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2009, 07:27:47 »
ama  golf gti  çok iyi  ama  bir tane  sahibindende  97  wtec buldum   makina vallahi  5500 den sonra  çıldırıyo araba  ama  golf un konforu daha iyi
kafam karıştı arabaya bindikten sonraa

97 VTI araba değil,turbolamadıktan sonra gereksiz bir araba. Mk3 GTI'ın donanımı ve konforu çok çok daha iyi.Performans olarak da gayet tatminkar.Eğer kurcalamaya kalkarsan ufak tefek değişikliklere iyi cevap veriyor ve seni üzmüyor. Bende arabamı sattıktan sonra piyasaya göz attım binilecek araba pek yok,12-15 milyar aralığında binilecek tek araba bana göre Mk3 GTI. O paralara o kalitede o donanımda başka bir araba aklıma gelmiyor

Çevrimdışı Ali ilker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2009, 10:56:04 »
arkadaslar sahibinden de yeşil var bi tane mk3 gti ama rengi kafama yatmıyor.. rengini değiştirsem  mi diye düşünüyorum ama bilmiyorum...

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2009, 11:43:39 »
arkadaslar sahibinden de yeşil var bi tane mk3 gti ama rengi kafama yatmıyor.. rengini değiştirsem  mi diye düşünüyorum ama bilmiyorum...

Ali hala ucuz GTI arıyorsun,ucuz GTI olmaz arabanın kasasını ve motorunu bir kenara bırak,çift airbag+klima+ABS+elektronik difransiyel kilidi+yol bilgisayarı+4 teker hava soğutmalı disk  fren+içerden kumandalı elektrikli yan aynalar+4 cam elektrikli sensörlü tek dokunuş özellikli+ 1takım Recaro koltuk almaya kalksan 10bin liraya alıp arabana taktıramazsın  :t . GTI alacaksan paradan kaçmayacaksın bu dediğimi unutma... Bu arada o yeşil araba pertten toplama,gerçi sende rengini değiştirsem mi diyorsun al istersen nasıl olsa komple boyaya girecek...
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2009, 11:44:32 Gönderen: freegane »

Çevrimdışı Ali ilker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Aralık 2009, 12:24:07 »
Gani o zman bana bi yardımcı olur musun? Satılık gti varsa cevrende bi bakalım...

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Aralık 2009, 16:57:47 »
gani kaç  para  ediyo  yaaa  bu  97  gti  lar   allah için.....
samsunda  üç   tane  var   
1-   96  mor  renkli  olan  temz ama  satmak için koymamış  ilanı  adam
2 - 97  kasa  siyah  var  yeni  geldi  oda  maşallah  bi  hayli  zorlamışlar  makina  3-4 bin dewir  arası  kesme  yapıyo  gazda  zaten neden yaptıni  biliyoz  iç  aşamıda elle  tutulur  yeri  yok 
3- samsun  da çarşambada  golf  gti var 95    samsundaki   alınabilecek  gti  biri  neden mi  istedigi  para  çok  iyi    modeli  95  ama  araba çok  diri  ve  canlı   araba da  saddece  sahibi    kaput uzatma ile  arka  plaka iptali  yapmış  onlarda  zamanla  catlamış  başka  birde  sol  tan karlıgında  boyanacak  yeri  var  motoruna  kefilim  240  binde ama  çok  iyi  performansı   muayar  bir  arabaa    istedigi  fiyattta  8500  ama   8000  binde kadar  bırakır    ön  arka  tamponu  degiştir  dedigim  gibi  arka plaka  yeri ile  ön karutu  boyattır
arabada  zaten   spor  yay    17  çelik  jant  var   karlık alırsın wr6  -golf  4  görünüm lü  far  bir  zenon   işi  bitirisin  çok  da  ucuza  golf  e  binersin mk3   abs  var arabada  sunroof var 4  cam da otomatik   
bunları  yazdım  okan  sen  niye almıyon  dersen    sadece   97   limited edition alcam  ondan  düşümüyom
yani  fulunu  alasım  var...ama  gözümde var düşünüyom  bulamazsam onu alacam

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Aralık 2009, 17:11:17 »
ganiye danışmak gerek bence :)

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Aralık 2009, 17:12:07 »
herkezin arabası  kendinin  ama istenilen fiyatlar  çok  yüksek    mk3   bir stil   biliyorum......
hastası alır    türkiyede   mk3  hastalarının  başında  sayılırım...
ama  o parayı  wereceme  gti  yaşmaksa  306 gti  alırım yada   wtec  alrım  he  dersen golfle kıyaslanırmı  hayır tabikide....

efsaneler  ölmez  sadece  şekil degiştirir

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Aralık 2009, 17:21:13 »
dersen okan neden golf  gti   almadın da  1.8  aldın  nedeni    ben  ist  da   beyaz  tek  kapı   limited edtion alacaktım ozaman lar ist  da  çalışıyodum  esenlerde    bir  galeride  görmüştüm  beyaz  tek kapı   97  kasa limited edition  du   pazarlık  yapmıştım sene  2007 mart  gibi 14500 istedigi  arbaya 
12  bin lira demişti   bana  galerici   o  arabada çok  güzüm kalmıştı  alamadım  çünkü  param yetmedi  sonra o  araba satıdı  şimdi  o  arabayı  bulsam hemen alırım  gittim  10  bin liraya  1.8  almıştım...

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Aralık 2009, 17:38:35 »
dersen okan neden golf  gti   almadın da  1.8  aldın  nedeni    ben  ist  da   beyaz  tek  kapı   limited edtion alacaktım ozaman lar ist  da  çalışıyodum  esenlerde    bir  galeride  görmüştüm  beyaz  tek kapı   97  kasa limited edition  du   pazarlık  yapmıştım sene  2007 mart  gibi 14500 istedigi  arbaya 
12  bin lira demişti   bana  galerici   o  arabada çok  güzüm kalmıştı  alamadım  çünkü  param yetmedi  sonra o  araba satıdı  şimdi  o  arabayı  bulsam hemen alırım  gittim  10  bin liraya  1.8  almıştım...

bumu yoksa ???
http://www.sahibinden.com/golf_gti_limited_edition-63WQQaXQQ19280127WQQpXQQdisplayitem
My Cars Audi & Vw Germany Style