Gönderen Konu: kornam calmıyor...  (Okunma sayısı 1814 defa)

Çevrimdışı hkartal

• Profili Görüntüle
kornam calmıyor...
« : 25 Ekim 2011, 13:15:20 »
sigortası atıkmıs değistirdim. şimdi bastıgımda bıng bıng yapıyor. baska korna taktım oda aynısını yapıyor. ama direk kornayı akuye değdirdimmi ötüyor sizce nedendir??? teşekkurler...

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: kornam calmıyor...
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2011, 13:34:52 »
sigortası atıkmıs değistirdim. şimdi bastıgımda bıng bıng yapıyor. baska korna taktım oda aynısını yapıyor. ama direk kornayı akuye değdirdimmi ötüyor sizce nedendir??? teşekkurler...

kornanın oradaki soketi kontrol et dışarıda çok suya çamura maruz kaldığı için deforme olmuş olabilir.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı hkartal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2011, 13:39:46 »
dediğn gibi arabayı yıkadıgımda calmıyordu 1saat sonra felan kuruyunca calıyordu bu kez yerini degistirdim kabloların soketlerini bile degistirdim bir turlu sonuc alamadım. acaba role gibi birseymi var tam gecirmeyen...

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2011, 02:02:48 »
benımde basıma korna ıle ılgılı bı sıkıntı geldı ama benımkı durduk yere calmaya  baslıyodu :D

bak sıgorta panelını ac gri bi role var uzerınde 53 gıbı bır sayı yazıyo 4 ayaklı bı role onu degıstır bakalım.

eger roleyıde degıstırınce sorun devam edıyorsa dıreksıyondakı makarada vardır bısı dıreksıyon sokulmesı lazım..

ıkısınıde bı dene cozum olmazsa kablolarda vardır bısı cunku eger kablonun ıcındekı tellerden hemen hemen hepsı kopmussa ve bırkac tanesı degıyorsa o sesı yapar...

Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.