Gönderen Konu: İzmir de mk3 pek yok olanlar bi buluşsak toplantı tanışma adına ne düşünürsünüz  (Okunma sayısı 2888 defa)

Çevrimdışı emrylmz35

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk3 1.6
İzmirde araçlarımız oldukça az ve kupon ve hiç bir mk3 kullanan arkadaş veya abilerimle tanışmak nasip olmadı bir buluşma ayarlasak tanışmış olsak ne düşünürsünüz bu konuda ?
I love Germany Style :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
İzmir buluşmaları çok zor toplanıyor. gerçekten samimi arkadaşlar var. fakat toplanmada biraz ağır kalınıyor. önceki yıllarda yaptık. katılım da güzel oldu aslında. ama işte marşı geç alıyor. çalıştı mı sorunsuz.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı emrylmz35

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
vala kimler var izmirden hiç bilmiyorum forumda yeni sayılırım açıkçası ama şöyle bi haberleşsek haftasonu ortak biryer belirleyip buluşsak bence çok hoş olabilir hem tanışma muhabbet hemde araçlarımızı görürüz çok kişi olmasına da gerek yok gönüllü olacaklar 3-5 neyse olsa yeterli diye düşünüyorum tabi çok olursada fena olmaz

Çevrimdışı Berk_35

• İzmir Karşıyaka
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Sportline MK3
Bende varımm güzel bir etkinlik olursa on numara olur .. Dediğiniz gibi çok kupon nadir görüyorum mk3 bende ..
I love mk3 ;)

Çevrimdışı Berk_35

• İzmir Karşıyaka
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Sportline MK3
4 Nisan Cumartesi saat 8 de Çiğli atasaniyede bir buluşma yapılacak yakınsan abi gel tanışırız
I love mk3 ;)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emrylmz35

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 3-5 kişi ne çıkarsa buluşup örnek olacak bi buluşma ve tanışma yapsak bence güzel olur devamıda gelir gibi yeter ki isteyelim herkes semtini yazsın izmirden ortak nokta ve uygun gün bulup toplanalım isteyen olursa facebooktan da ekleyelim birbirimizi tanışmak için . benim semt hatay üçyol. Yorumlarda fotoğraflarıda paylaşabiliriz yolda denk gelirsek tanıyalım :)