Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İşte benim MK III Golf Rabbit TDI...  (Okunma sayısı 22883 defa)

Çevrimdışı DOOM-RULE

• The best pet I've ever seen...That's my Rabbit :)
Ynt: İşte benim MK III Golf Rabbit TDI...
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2008, 16:34:38 »
emırhan tesekkurler sanada ıyı forumlar:)
cadıllac dostum bu  mk3 rabbıtlerden dunya kadar var trafıkte fılan demıssınde sen sanırım turkıyeden yazdıgımın farkında deılsın
sen yurt dısındaymmısın orda olabılır baya da bız burdan soz edıoruz.
karıstırdın sen sanırım:):)

Çevrimdışı DOOM-RULE

« Yanıtla #15 : 15 Mayıs 2008, 16:48:02 »
ayrıca cadıllac eskı arabanın rabbıt yazısını da sımdıkı yenı arabana yapıstır senınde  bı rabbıtın olsun :D :D
gercı sızın orda baya fazla var ama nıeyse sende hala normalı var :D :D
mk3 ler ne kadar orda 1000 2000 euro edıomu?
burda baya 15 16 mılyar fılan da aradakı farkı ogrenmek ıstedım :saygılar :saygılar

« Yanıtla #16 : 16 Mayıs 2008, 22:49:13 »
ayrıca cadıllac eskı arabanın rabbıt yazısını da sımdıkı yenı arabana yapıstır senınde  bı rabbıtın olsun :D :D
gercı sızın orda baya fazla var ama nıeyse sende hala normalı var :D :D
mk3 ler ne kadar orda 1000 2000 euro edıomu?
burda baya 15 16 mılyar fılan da aradakı farkı ogrenmek ıstedım :saygılar :saygılar

Guzel kardesim kardesim dedim ama yasini bilmiyorum abimsende abim derim benim yasim 31. Simdi birinci sayfada abin yani özgurun vermis oldugu resimlerin hepsi yurt disi bir posttada vw mk3 de rabbit urettimi diye baya bir tartisma vardi senin aracinin resimlerini koyarkenki siteminde buydu bende buna karsilik yazdim. Mesajimda turkiyede cok mk3 rabbit veya yurt disinda cok mk3 rabbit var diyede oartislik abbinda bir sey yazmadim burada ne kadar eder ne kadar etmez oda beni ilgilendirmiyor ama benbce sen biraz saygili olmalisin gibi geliyor bana.

Ne saygisi abi veya kardesim diyeceksen su anlamda o yaziyi kendi arabana tak falan... veya orda ne kadarf ediyo falan... ben bu yazdiklarini sitemkar dalga gecer yazilar olarak algiliyorumki oyle ve seni saygiya davet ediyorum.

Ben sadece elimde bu sekilde bir yazi oldugunu ve isteyen olursa gonderebilecegimi soyledim hemde bir bedel istemeden. Neyse demekki senin postlarina yorum yapmiycaz demek oluyor buda.

« Yanıtla #17 : 16 Mayıs 2008, 22:51:28 »
Bu arada bende normali yok onu unutmusum bende tdi edition var yani sonder editiyon yani dunyaya 1200 adet uretilmis ozel yapimlardan biri var anlatabildimmi bilmem...

« Yanıtla #18 : 16 Mayıs 2008, 23:13:45 »
 ;D İlla Opeti vurgulicak hesabı  ;D  ;D

Çevrimdışı DOOM-RULE

« Yanıtla #19 : 17 Mayıs 2008, 09:49:16 »
cadıllak benden buyuksun ben sana abı dıım.benım yasım 28.
ama saygı konusuna gelınce ben kımseye saygısızlık yapmadım
sen ılk once kendı yazdıgın postu bı daha oku derım(((benım rabbıtı yolluyummu :D yapıstırırsınız)))
orda asıl saygısızlık yapan ve dalga gecen sensın
bende ona karsılık olarak bıseyler yazdım
cevap verıp vermemekte senın ınsıyatıfınde olan bısey.ona ben karısamam.

arabanda baya ıyıymıs anlattıgına gore.sonder edıtıyon.anlatabılmıssın.
ama hala bı rabbıtın yok:):)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #20 : 17 Mayıs 2008, 10:00:23 »
niye gerginlik yaratıyoruz sorabilirmiyim anlasılan iki tarafta yazılanları sinir edasıyla okumus buna gerek yok beyler ikinizdede ender araçlar var dediğinize göre o zaman hırçınlığın sebebi nedir yanlış anlasılmayı ortadan kaldıralım... ;) :)

hadi bakalım

teşekkürler
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #21 : 17 Mayıs 2008, 11:26:57 »
             Neyse bu olayı büyütmeye gerek yok arkadaşlar.İki civata parçası için yüreklerimizi kırmayalım.Yanlış anlamalar her zaman olur,önemli olan olayı germeden ders çıkarıp vw tr net deki güzel atmosferimize gölge düşürmemek.Mizahla dalga geçmeyi  ayırmamız lazım.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #22 : 17 Mayıs 2008, 11:35:05 »
             Neyse bu olayı büyütmeye gerek yok arkadaşlar.İki civata parçası için yüreklerimizi kırmayalım.Yanlış anlamalar her zaman olur,önemli olan olayı germeden ders çıkarıp vw tr net deki güzel atmosferimize gölge düşürmemek.Mizahla dalga geçmeyi  ayırmamız lazım.

abi nerdesin  ;)

Yunus EMRE

« Yanıtla #23 : 17 Mayıs 2008, 12:31:20 »
abi nerdesin  ;)
Anca geldim:) Tek senin ağırlığın yok,bizde de dizel var:)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #24 : 17 Mayıs 2008, 12:51:40 »
Anca geldim:) Tek senin ağırlığın yok,bizde de dizel var:)

;D ;D ;D eyvallah abi

Yunus EMRE

« Yanıtla #25 : 17 Mayıs 2008, 18:02:11 »
Arkadasim sen benim önceki postumu yanlis anlamis ve saygisizlik etmissin. Simdi diger arkadaslarda ara yapmak icin ugrasmissiniz tesekkurler ama yurtdisindaki kisilere bu bakis acisindan dolayi cok rahatsiz oldugumuza emin olabilirsiniz. Yani sadece bu arkadasimiz degil bir cok arkadasimiz bu davranis icersinde.

Bakin dostlar abiler kardesler arkadaslar, Yurt disindaki bir cok kisi hava atabiliyor olabilir ama herkesi ayni keseye koymayin lutfen o hava atanlarda herkesi ayni kefeye koymayin yurt disinda yasayan kisilerin %90 ini burada en pis islerde calisiyor 3 kurus biriktirip yazin 30 gunlugune memleket tadi cikarmaya calisiyor inanin bana ben o hava atanlardan degilim ve yerinizde olabilmek icin can atiyorum ve alabildigim arac sadece bu daha yuksek modelini almayada gucum yok anlatabildimmi bilmem ama. Onceki posttaki rabbit yazisini gondereyimmi cumleside tamamen icten gelen belkide isteyen olur tarzinda dusunceyle yazilmis bir yaziydi. Neyse Demekki sizlerin yurt disindaki kisilere olan tavriniz bu tavirla devam edecek eger yer degismek isteyen varsa ben varim ok. Tesekkurler iyi forumlar.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #26 : 17 Mayıs 2008, 18:56:23 »
cadillak'ın yazısı yanlış anlaşılmış, bence de öyle dalga tarzında bir yazı değildi. Sidik yarışına dönüştürmeye gerek yok.

Hepimiz kardeşiz, konuşarak anlaşamayacağımız bir şey yok. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #27 : 17 Mayıs 2008, 21:48:21 »
Ya G60 inan bana üzülüyorum böyle durumlara... Ha su var bu durumlari yaratanda bizleriz, bizleriz derken yurtdisinda yasayip burda rezil bir sekilde yasayip tr ye 3 kurus parayla gidip ordakilere kendimizi bi haltmisiz gibi gostern bizleriz ben onlardan degilim arkadaslar benim mazim buralarda inanin cok kisa hayatim 2004 de beni buraya getirdi yani 27 yasinda buraya geldim 29 yasimda yani 2006 da geri tr ye dondum cesmede internet cafecilik yaptim son 6 ay oncesine kadar ve gine mecburiyetten dolayi buradayim inanin mecbur olmasam 1 dakika durmam burada...

Sizleri kucumseyen yurtdisi kisileri sizden once ben kiniyorum burda ne halt olduklarini unutup orda hava atmayi seviyorlar inanin bana kimseyle araba veya maddiyat yaristiracak halim yok kazandigim aylik ayda 1100 euro 60 metrekare eve veriyorum 500 euro kira arti elektrik su yakit dusunun ve bir tansaj tarzi dukkana verdigim haftalik para en az 100 euro yani 1 aya 400 euro yiyecek en az yani inanmayin ve buralara özenmeyin arkadaslar.

Avrupa birligine bile ozenmeyin buralar sifir ha 70 li yillarda avrupaymis ama su an turkiyeden kotu en ucuz laptop 600 euro aynisi turkiyede 500 ytl. Araba ucuz evet mk3 fiyati 3000 euro ama yillik sigortasi 1000 euro. yillik park parasi sokaga verdigimiz park parasi 200 euro yani yasam burada coook zor türkiyenin ve elinizdekilerin kiymetini bilin diyorum vede postlardan elimden geldigi kadar uzak durmak icin vedalasiyorum. Belkide siteyede girmem herkesden özür diliyorum.