Gönderen Konu: ilk defa yolda birakti  (Okunma sayısı 7027 defa)

Çevrimdışı Bab VerLoren

• Profili Görüntüle
ilk defa yolda birakti
« : 13 Aralık 2009, 13:59:59 »
yaklasik 3-4 ay once aldigim  araba ilk defa yolda birakti, dün aksam alisverise gittim hic bir sorun yoktu, cikista calistirdim 30 saniye sonra teklemeye basladi stop etti bir daha calistiramadim. Mars basiyor, yagi azalmis yagini koydum, ne yaptimsa calismiyor. Pazar gunu burda tamircide bulamam sorun ne olabilir. Birde bunun gece gece benzin filtresini bulamadim. Gece ayazda 1 saat beklemememi yanayim, 2 saat telefonda yol servisiyle pazarlik yapip anlasamamaya mi yanayim, sabah ise gelmek icin araba aramaya mi yanayim. Bugun kesin halletmeliyim arkadaslar, bilgisi olan varsa lütfen söylesin.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2009, 14:02:22 Gönderen: Bab VerLoren »

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: ilk defa yolda birakti
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2009, 15:58:47 »
Tipik ateşleme bobini olabilir, kontrol ettiniz mi.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Bab VerLoren

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2009, 16:07:23 »
Cevabin icin sagol, biraz önce tespit ettik, benzin pompasindaymis sorun yarin degistirecegiz artik.

Burada magazada %20 indirim vardi dün, tüm sokak ana baba günü trafik kilitlendi, bende park bulamadim deponun önüne koymustum arabayi öyle bir zamanda bozuldu ki..  hafada buz gibiydi böylede bir animiz oldu iste.  Herkese kazasiz belasiz sürüsler.

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2009, 19:11:16 »
bobini kontrol et yagmurdan ıslanmıs olabılır yada sudan
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2009, 19:17:25 »
ilk  kalan  sen  degilsindir umarım ama   
bu  drum ciddi  bir  drum  olabilir   aracını   bir motorcuya getir  göster burdan ne desek boşş ama  seni  bilgilendiririzzz

Çevrimdışı Mekatronik34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2009, 19:33:52 »
Sıkıntı yok rahat ol Benzin pompaları yapar öyle şeyler arada bir orjinal parça kullandıysan bir daha sorun yaşamazsın emin ol.Geçmiş olsun ALLAH bir daha zorda bırakmasın.
Dikkat ısırır !!!

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2009, 07:09:19 »
sonuçu bekliyoruz yaptırdıysan arabayı 

Çevrimdışı Bab VerLoren

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2009, 11:21:54 »
Dün bir kac parcaci gezdim 5-6 yerde sadece bir tane buldum ikinci el 80 € sifiri zaten 280-300 arasiymis. Arac almanyada kaldi cekemiyoruzda almanyada bir tamirci buldum geldi bakti, bazen atesleme yapiyor bazen yapmiyor dedi, pompayi söktü aküden elektirik alarak kontrol etmek istedi ilk denemede calisti aksilik olacak ya kabloyu cekti tekrar tuttu pompa alev aldi plastikleri falan eridi. Artik bu arabaya orjinal alipta takmam, bugun bir kac yeri daha arastirip cikma bulup takacagiz. Hep arabadan sogudum derlerdi ya valla bende sogudum. Bakalim hayirlisi elime bir ay icinde biraz para gececek bunu satip golf 4 alabilirim. :S Umarim yarina ayaga kaldiririz. Kis günü ise git gel perisan oldum :S

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2009, 18:18:34 »
had, hayırlısı olsun diyelim

Çevrimdışı SoKaKSaNaTi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2009, 00:00:35 »
valla benim derdim daha büyük 4 aydır yatıyor ateşleme yapmıyor diye krank okuma sensörü aramaya çıktık bulamıyorum. valla bir tamir ettirsem satacam kurtulacam ben bu arabadan ne bu ya bi parça bulunmazmı anlamadım gitti ,  bide hurdasını bulamıyoruz ki çıkması olsun her şehirde bir tane nesli tükendi. elektronik olmasa su borusu takar yine yaparlar, ama elektronik olunca sakat araba.

Çevrimdışı SoKaKSaNaTi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2009, 00:01:06 »
ha ayrıca benim de sekman atmıştı benzin pompası değişti acaba ondan çalışmıyor olmasın arkadaşlar.

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Aralık 2009, 00:08:50 »
şimdiye  kadar çalışmıştır..  araba

Çevrimdışı Bab VerLoren

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Aralık 2009, 18:22:51 »
almanya gibi vw cenneti bir yerde parcayi 1 hafta icinde bulabildim :D biraz önce geldi, yarin takcagiz insallah. birde radyatör suyunu degistirmemistim insallah donmamistir  :(

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Aralık 2009, 21:16:37 »
hadi bakalım .)