Gönderen Konu: hellaflush kaplama yardım  (Okunma sayısı 2588 defa)

Çevrimdışı gti_svc06

• Profili Görüntüle
hellaflush kaplama yardım
« : 27 Haziran 2012, 00:38:58 »
arkadaşkar ön vr6 karlıık ve marşpiyerleri hellaflush ile kaplasam nasıl bi görüntü olur bilgisi olan warmı yada böyle bi resim gören warmı

Çevrimdışı frtzmn

• Profili Görüntüle
Ynt: hellaflush kaplama yardım
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2012, 00:56:30 »
bir arabada eski gazete kagıtları seklnde kaplama görmüştm cok hoş duruyodu aklınzda bulunsun

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2012, 01:25:27 »
eskiden olsa iyi görünebilirdi bence ama şuan şahini bırak broadwaye kadar düştü bu hellaflush hatta geçen gün avcılarda elemanın biri lahmacuncu motorunu komple kaplamış, sen düşün ne kadar ayağa düştüğünü. mis gibi asil bi gti var elinde üstüne bide kırmızı renk. bence etme eyleme hocam :)

Çevrimdışı gti_svc06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2012, 16:22:11 »
eskiden olsa iyi görünebilirdi bence ama şuan şahini bırak broadwaye kadar düştü bu hellaflush hatta geçen gün avcılarda elemanın biri lahmacuncu motorunu komple kaplamış, sen düşün ne kadar ayağa düştüğünü. mis gibi asil bi gti var elinde üstüne bide kırmızı renk. bence etme eyleme hocam :)
  Can skıntısı işte bsyler yapmak istiyorum dış görünümü icin eski gazete olayını yapan warmı ankarada hiç görmedm bn

Çevrimdışı fanatic06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2012, 17:25:23 »
zaman içinde çekici görünen şeyler daha sonra apaçi takımının eline düşünce ruhumu sorgulamaya başlıyorum bende de apaçilik mi var acaba diye  ;D
farzı misal ROL vtec in arkasına 1.4 İS yapıştırıp gezerdi Reşat.. benim de GTİ' im olsa  1.3 yada 1.4 görünümü vermek için herşeyi yapardım  :)
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2012, 17:28:16 Gönderen: fanatic06 »
ELEŞTİRİ, GİZLİ HAYRANLIKTIR....