Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GTİ Almayı düşünüyorum size danışmak istedim  (Okunma sayısı 12678 defa)

Çevrimdışı barut

Ynt: GTİ Almayı düşünüyorum size danışmak istedim
« Yanıtla #28 : 08 Eylül 2011, 15:09:40 »
aman abi naptın ya :) bende benzinde zannettim benimki 50kr rahat yakıyor :( sırf bu yuzden motor aldım :) haftada 2 kere bınıyom artık arabaya  :D

Valla 35 krşda bana fazla geldi benzinde onun sebebide arkadaşın iş - ev arası mesafesinin 3km olması motor daha ısınmadan kontak kapatması

100km'de lpgde 10 lt olsa benzinde 7-7,5 litre eder ki buda benzin fiyatlarındaki farklılıkla 30-33 krş arasında değişir

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #29 : 08 Eylül 2011, 15:51:34 »
Aracın sahibi forum üyesi satalıda çok olmadı bi görüşün isterseniz.

« Yanıtla #30 : 08 Eylül 2011, 16:04:42 »
Evet eski sahibini buldum görüştük.  :tamamdir

« Yanıtla #31 : 08 Eylül 2011, 17:06:26 »
Sonuç ne oldu merak ettim ne dedi yani yarar mı alacakmısın ?

« Yanıtla #32 : 08 Eylül 2011, 17:30:03 »
Bir önceki sahibinin anlattıklarına göre araçta keyfe keder birçok masraf varmış sonuç itibarı ile biraz soğudum ama yinede aracı bi gidip göresim var.

« Yanıtla #33 : 08 Eylül 2011, 17:40:11 »
Bir önceki sahibinin anlattıklarına göre araçta keyfe keder birçok masraf varmış sonuç itibarı ile biraz soğudum ama yinede aracı bi gidip göresim var.
hadi ya :( gene sağlam bi baktır istersen masraflıysa bence hiç girme bu işe

« Yanıtla #34 : 08 Eylül 2011, 17:54:50 »
Hocam gti alcaksan bana göre düşük kilometrede bir araç bulursan daha iyi olabilir neden dersen ben aracımı almadan önce tamircimle konuştum motor parçasında sıkıntı yaşayacamı söledi ve tavsiyesi 1.6 sportline oldu ancak genede kendin bilirsin aracın gösterişine kapılıp araç alma derim.

« Yanıtla #35 : 08 Eylül 2011, 18:06:11 »
Hocam gti alcaksan bana göre düşük kilometrede bir araç bulursan daha iyi olabilir neden dersen ben aracımı almadan önce tamircimle konuştum motor parçasında sıkıntı yaşayacamı söledi ve tavsiyesi 1.6 sportline oldu ancak genede kendin bilirsin aracın gösterişine kapılıp araç alma derim.
Haklısın usta.

mk3 olmazsa para toplayıp mk4 almaya çalışçam. Bir müddet daha poloya devam galiba.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #36 : 08 Eylül 2011, 18:15:00 »
Hayırrlısı olsunn gti masraflıdır:)
Exclusive Garage

« Yanıtla #37 : 08 Eylül 2011, 18:27:37 »
Her babayiğidin harcı değildir abicim ben 18 yaşındayım valla parayı toarlıyamadım ancak buna gücüm yetti inş. hepinizle teker teker tanışma imkanımız olur olur ancak golf ayrıcalıktır bana göre  :D

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #38 : 08 Eylül 2011, 18:28:30 »
Her babayiğidin harcı değildir abicim ben 18 yaşındayım valla parayı toarlıyamadım ancak buna gücüm yetti inş. hepinizle teker teker tanışma imkanımız olur olur ancak golf ayrıcalıktır bana göre  :D

bi arada aracın resimleri görürsek iyi olur  :tamamdir

« Yanıtla #39 : 09 Eylül 2011, 08:13:26 »
İşller çok yoğun ya çekemedim bi türlü ama en kısa zamanda çekecem inş.  :tavazn:

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #40 : 09 Eylül 2011, 12:03:51 »
aynısı bizde var kırmısı  tek masrafı var o da iç dösemeleri  onuda yaptırı oyle veririz . klima abs airbag sunroof  lpg 3- 4 parçası boyalı 4 kapı angel far alarm otomatik camd a var istersen görüşebilirz
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
« Yanıtla #41 : 09 Eylül 2011, 22:58:27 »
bilal biliyorsun adam 2 vitesten sonra bana 2 boy fark atıyor.. 4 kere denedim chip headers var tabi 4 vites 210 konuşun oradan.. :d
it ürür kervan yürür...