Gönderen Konu: GTİ Almayı düşünüyorum size danışmak istedim  (Okunma sayısı 12763 defa)

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-otomobil-firsatin-boylesi-kacirma-57901122/detay/

Araç komple boyalı resimlerden belli ama 96 model araba için gayet normal bu benim için problem değil. Mk4 farı takmışlar bu işlem için sizce kopartada işçilik yapılmışdır yoksa mk4 farı mk3 e direk oluyormu? ve en önemli sorum araç 200 binde sizce daha ne kadar gider ?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: GTİ Almayı düşünüyorum size danışmak istedim
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2011, 12:13:46 »
Mk3 için üretilen MK4 görünümlü farlar var. Hemide Hellanın :) Golf 4ün farını uyduramazsın bu arbaaya. komple boyalı olması büyük bir kazası yoksa porblem teşkil etmez. km olayı göreceli.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2011, 12:21:01 »
araba canlı gibi  :D
Boya neyim sorun etme, motorun durumuna baktır.
Bu yaşta benzinli araç için kilometresi az bile sayılır.
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2011, 12:26:31 »
evet boyadan sorun olmaz kmde normal bence benim arac 2001 150.000 de bu 96 olmasına rahmen 200.000 bide artısı 2.0 150 hp bide koltukları cok güzel ya  :sevgi:

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2011, 12:33:55 »
air-cooled nıcklı arkadasımızın aracıydı otomobılım bolumunde "Volkswagen POLO Coupe" ısımlı konusu var bı konusun onunla  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2011, 12:36:49 »
Aradım araç sahibini koportayı bozmadan takmışlar mk4 farını. Akşama canlı bir görüşme yapıcaz o benim poloyu görcek ben onun gti 'ı  bakalım  anlaşırsak olur belki. Motora kesinlikle baktırmak lazım evet. Benim 2001 poloda yol bilgisayarı yok onda var işe bak yaa :)

Çevrimdışı mk3 gtı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2011, 12:56:48 »
guzel arac bende olmasa alırdım ben bunu orjınal derı koltuklar sunrroff da var dırı duruor araba boya olması sorun degıl senın acından avantaj boya olması ;)  eger cok agır bı kazası yok ıse camurluk kaput tampon onemlı degıl...kmde 15 yasında araca  gore uygun ama kondısyonu onemlı ;)

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2011, 13:02:56 »
Aracın eski sahibi bu sitedenmiş zaten ona özel mesaj attım onunlada bi konuşçam bakalım. Siz mk3 GTİ sahibi olarak alırken dikkat etmem gereken şeyler konusunda uyarmak istediğiniz birşeyler varsa söyleyin lütfen.

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2011, 13:08:59 »
Yazın deri koltulu araba kullandınızmı hiç ?

Çevrimdışı mk3 gtı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2011, 13:12:33 »
oncelıkle arabanın goruntusu bozulmamıs yanı gonyesı kacık olmamalı cunku bu araclar suratlı kaza olasılıgı yuksek motoru kupon bı motor ıyı bır ustaya baktırıp olcturmelısın degerlerını bırde on takımla ılgılı baktırmalısın.

Çevrimdışı mk3 gtı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2011, 13:14:59 »
tayfun abı haklısın ama spor aractada derı koltuk cok ıyı duruo daha zengın gosterıo arac ;)

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2011, 13:17:51 »
tayfun abı haklısın ama spor aractada derı koltuk cok ıyı duruo daha zengın gosterıo arac ;)

Gökalp araba zaten 2000 motor birde deri koltuk yazın yakıt tüketimini düşünemiyorum :D

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2011, 13:22:05 »
Yazın deri koltulu araba kullandınızmı hiç ?
Sıcakta deri koltuğun sıkıntısını biliyorum evet  :) üzerine kumaş yada hasır gibi birşeyler örtmek gerekiyorki popiş hava alsın :) Klima ve sunroof var Allahtan.

oncelıkle arabanın goruntusu bozulmamıs yanı gonyesı kacık olmamalı cunku bu araclar suratlı kaza olasılıgı yuksek motoru kupon bı motor ıyı bır ustaya baktırıp olcturmelısın degerlerını bırde on takımla ılgılı baktırmalısın.

Çok teşekkürler. 1,4 75hp den sonra bu bana uçak gibi gelicek sanırım :) Beygirleri ikiye katlıcaz kısmetse  :sevgi:

Çevrimdışı mk3 gtı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2011, 13:25:10 »
tayfun abı GTI ıse konu yakıt teferruat :D