Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Görüşlerinizi alalım..  (Okunma sayısı 4521 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
Görüşlerinizi alalım..
« : 28 Temmuz 2010, 17:32:47 »
  sevgili mk3 sever dostlarım..  kendi görüşümü söyliyim.. süper bir mk3  :sevgi: :sevgi:   ama fiyat olarak çok uçuk   :D :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sahibinden-satilik-golf-cabrio-3-serisi-28695968/detay
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Görüşlerinizi alalım..
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2010, 17:50:36 »
evet güzelmiş tek eşi benzeri yok derken sallamıs bence ben ist. iki tane gördüm siyah, dünde bulgar plakalı gördüm 24 bin tl hayal rakam o yüzden biraz daha düşer seve seve yoksa satamaz gibi geliyor bna
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2010, 00:59:15 »
Ben pek sevmedim   :-\ Mk3 Fun olmama rağmen çizgileri çok hopşuma gitmiyo bu cabrioların

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2010, 11:17:12 »
fiyat güzelmiş bee.. böyle fiyatlar bizim arabalarımızıda değerlendiyor:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2010, 12:51:41 »
Ben pek sevmedim   :-\ Mk3 Fun olmama rağmen çizgileri çok hopşuma gitmiyo bu cabrioların
  aynen katılıyorum
Mk3 gti

« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2010, 08:41:55 »
cabrio dedin mi bMW

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2010, 01:07:16 »
Bence Golf Cabrio dedinmi Mk1 serisi olucak cabrio en çok ona yakılıyor bence  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2010, 17:28:53 »
mk2 görünüm verilenler daha hoş duruyor bence

Bence Golf Cabrio dedinmi Mk1 serisi olucak cabrio en çok ona yakılıyor bence  :sevgi:

« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2010, 11:15:39 »
görünüm güzel de kullnımı nasıl acaba?ben bi deneyim diyorum ama Antalya değil ki kardeşim burası Ankara totom donar diye korkuyom bi de 3 ay için 9 ay sıkıntı çekmeye değer mi?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2010, 19:35:16 »
görünüm güzel de kullnımı nasıl acaba?ben bi deneyim diyorum ama Antalya değil ki kardeşim burası Ankara totom donar diye korkuyom bi de 3 ay için 9 ay sıkıntı çekmeye değer mi?
İşte bu konuda kesinlikle haklısın Cabrio'nun keyfi yazın çıkıyor ama Antalya vs gibi yerdeysen yaz kış bin Antalya'da en son 40 yıl önce kar yağmıştı bide geçen sene yağdı  :D Ben yazın bol bol keyfiini çıkarttım ama kışın hiç keyif alamıyosun anca kapalı garajın olucak arabaya binmeden 5 dk önce marşa basıcan kaloriferi açıcan hazırlanıp binicen kapalı garajın yoksa yalan ben binerken poşet gazete vs almam gerekiyor tenteden su giriyo koltuklarım sırılsıklam oluyo  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???