Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golfün en sağlam kasası  (Okunma sayısı 5975 defa)

golfün en sağlam kasası
« : 18 Mayıs 2014, 16:26:40 »
hep  merak ediyorum. bazıları  golf 3 daha güven verici diyor. forumda golfun üm kasasını kullananalar vardır muhakkak. acaba hangisi  daha saglam ve güven verici cevaplarsanız sevinirim.
olursa alman olsun.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: golfün en sağlam kasası
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2014, 19:42:40 »
Bence aynı markanın aynı modeline baktığınız için güvenlik donanımına bakarak kıyaslama yapabilirsiniz.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2014, 19:49:39 »
Bence golf7 sonucta buyuk bir otomobil firmasi guvenligi artira artira gidiyordur.

« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2014, 19:59:48 »
donanım çok olunca güvenmi veriyo hani şöyle bi şey var arabaya binersiniz arabada rahat ve hakimiyet güven verici oldukça gazlarsınız .. araba sapıtmaya başlayınca ayagınızı gazdan çekersizniz golf 7 donanımı muhakkak ki olucak ama koltuga oturunca hissetikleriniz önemli.. yani binip o güveni aldıysanız sorun yoktur.. ama teknik verilere bakarak söylediyseniz  belirtin lütfen.
olursa alman olsun.

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2014, 20:09:47 »
golf 3 aracım oldu, bi tanıdığımda jetta 6 de sürdüm yani golfun sedanını. golf 3 çıkmış 1992 yılından 1998 yılına kadar golf 7 çıkmış 2012 de  2013 te sence dünyanın en iyi otomobil frimalarından biri olan vw aracının sağlamlığını nasıl yapmıştır tekneloji geliştikçe çoğaltmışmıdır alçatmışmıdır ?

https://www.youtube.com/watch?v=jyU7oqPEFxs
https://www.youtube.com/watch?v=qaaJx3JRyFU
https://www.youtube.com/watch?v=8It2jXDsRaQ
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2014, 20:14:15 Gönderen: SeyitE »

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2014, 20:12:30 »
ha golf 3ümle 180 e kadar çıktım hiç bir sapıtmada olmadı çokta güzel araçtır.

« Yanıtla #6 : 18 Mayıs 2014, 20:17:53 »
ben 160 a geldim o güveni alamadım tabi lastiklerim eskiydi o zaman şimdi lastiklerim yeni ve enini kalınlaştırdım
olursa alman olsun.

« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2014, 20:28:47 »
belkide doğrudur sonuçta kaza testi yapıyorlar
olursa alman olsun.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2014, 00:26:24 »
donanım çok olunca güvenmi veriyo hani şöyle bi şey var arabaya binersiniz arabada rahat ve hakimiyet güven verici oldukça gazlarsınız .. araba sapıtmaya başlayınca ayagınızı gazdan çekersizniz golf 7 donanımı muhakkak ki olucak ama koltuga oturunca hissetikleriniz önemli.. yani binip o güveni aldıysanız sorun yoktur.. ama teknik verilere bakarak söylediyseniz  belirtin lütfen.

Fırsat oldukça yeni model arabaların test sürüşlerine katılıyorum. Golf 7 ile de test sürüşü yaptım, tabi ki kendinizi güvende hissediyorsunuz. Teknik verilere göz atarak da güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Kendim kullanırken de arabada ani fren testi yaparak arabanın güvenlik özelliğiyle ilgili fikir edinmeye çalışırım.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2014, 10:10:56 »
Fırsat oldukça yeni model arabaların test sürüşlerine katılıyorum. Golf 7 ile de test sürüşü yaptım, tabi ki kendinizi güvende hissediyorsunuz. Teknik verilere göz atarak da güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Kendim kullanırken de arabada ani fren testi yaparak arabanın güvenlik özelliğiyle ilgili fikir edinmeye çalışırım.
mesela ford mondeonun eski ve yeni kasası var eski kasa daha rahat ve güvenilir.. reno megan eski kasalar yeniye göre daha güvenli .. ww bu firmalar gibi kaliteden düşmemiş o zaman
olursa alman olsun.

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2014, 10:56:59 »
En sağlamı Golf4   8)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2014, 11:05:34 »
Şaka bir yana Seyit'in dedikleri doğru.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #12 : 19 Mayıs 2014, 11:27:20 »
Şaka bir yana Seyit'in dedikleri doğru.
serhan abinin dediği gibi ww kanımıza işlemiş.
hasan abi bi atasözü var elektroniği japandon,karıyı rusdan,arabayıda almandan alacan diyee
alman olsun ww olsun yeter.
olursa alman olsun.

« Yanıtla #13 : 26 Mayıs 2014, 22:11:42 »
Bence en sağlamı golf3 bende aft motorlu golf3 vardı rahatlıkla 220 ye ulaşıyodum sarsma falan yokdu hiçdr korkutmuyodu