Gönderen Konu: merhaba arkadaşlar...  (Okunma sayısı 9501 defa)

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Ynt: merhaba arkadaşlar...
« Yanıtla #14 : 20 Ekim 2009, 20:39:52 »
öncelikle hoş bulduk erdem abinin arabasından bahsetmişsiniz çok bakımlı duruyor gerçekten ocakta nasipse ehliyeti alıcaz tabi yeni kanun falan çıkacak diyolar inşallah çıkmaz da rahat rahat alırız ehliyeti. nasip kısmetsede mayıs gelmeden galiba araba alınır. geçenlerde konuştuk aileyle golf3 alın dedim tmm dediler istediğini alıcaz yani inşallah bi aksilik çıkmazsa 5-6 ay sonra inş. alınacak erdem abinin arabasını da düşünürüz, o zaman bi gelsin erdem abiyle iletişime geçeriz hayırlısıysa neden olmasın
Yeni kanun neymiş ?

Çevrimdışı vwv

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2009, 11:49:48 »
Yeni kanun neymiş ?
Valla tam olarak bilmiyorum ama ehliyet almak zorlaşacakmış 4-5 ay gibi galiba uzun bir zamana yayılacakmış ve ehliyeti aldıktan sonra 1 yıl boyunca staj statüsünde olacakmışız yanımızda ehliyetli birisi bulunmadan otomobil kullanamayacakmışız. falan filan bu gibi bazı şeylerde vardı fakat unuttum kısaca zorlaşacakmış diyolar ama umarım böyle bişey olmaz
Enes

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2009, 11:58:01 »
Valla tam olarak bilmiyorum ama ehliyet almak zorlaşacakmış 4-5 ay gibi galiba uzun bir zamana yayılacakmış ve ehliyeti aldıktan sonra 1 yıl boyunca staj statüsünde olacakmışız yanımızda ehliyetli birisi bulunmadan otomobil kullanamayacakmışız. falan filan bu gibi bazı şeylerde vardı fakat unuttum kısaca zorlaşacakmış diyolar ama umarım böyle bişey olmaz

Evet o kanun seneye devreye girebilir. Çünkü bu ağrlaştırma bir kişinin başka bir kişi yerine sınava gerimesi,bedenen rahatsızlığı olduğu halde ehliyet verilmesi,heyet raporlarının para karşılığı tüzüğe uygun olmadığı halde tüzüğe göre uygulanması vb. şeylerden dolayı seneye bu kanun devreye girebilir gibi şeyler ağızlarda dolanıyor.
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Ekim 2009, 15:23:47 »
o kanun çıkıcak diye beş senedir söylenti var daha bi beş sene gider gibi geliyor bana.

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Ekim 2009, 11:44:48 »
o kanun yuzunden 17 yasımdan 18 e girdigim gune kadar geceleri gözüme uyku girmedi ben ehliyetı aldım hala kanun çıkacak

Çevrimdışı vwv

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 27 Ekim 2009, 21:58:44 »
valla bende yarın kurslara gidip soracam tekrar 92 ocakları kayıt ediyomusunuz diye 92lileri kayda başlamışlar gibi bişey duydum. ama bence bu kanun ayakları kursların çıkardığı hadise sırf müşteri çekmek adına 18 yaşına giren koşarak gelsin diye umarım böle bir kanun çıkmaz gerçi 92liler devletin deneği oldu büyük ihtimal bize vurur gibime geliyor ama umarım vurmaz. hayırlısı ya
Enes

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Ekim 2009, 10:25:49 »
ben 90 lıyım bizim zamanıızdada buyuk ihtimalle bizi kapsar bu kanun diye düşünüyoduk ama 2 sene oldu nerdeyse ha kanun cıkacak .rahat ol senidevurmaz muhtemelen o kanun  belki 98 lilere denk gelir :D kursların müşteri çekmek için uyguladıgı çagırma politikası oldugunu bende düşündüm ama medyada yer aldı bu haberler hayırlısı artık..