Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 3 sportline torpido kapağı mandalı  (Okunma sayısı 13900 defa)

Çevrimdışı a.emre

Otomobil
    Volkswagen Golf Mk3 Sport '97
Ynt: Golf 3 sportline torpido kapağı mandalı
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2016, 00:34:04 »
benim de içindeki tırnak kırıldı dostum bunu nasıl söktün? bir zarar veririm diye sökemiyorum ben?
Torpidoyu mandalın altından tornavida ile açtıktan sonra yanlış hatırlamıyorsam içinde ve dışında ikişer tane vida var onları açıp torpidoyu söktükten sonra kilit mekanizmasının arkası görünüyor. Onun da 2 vidası var, o vidaları da söktükten sonra kilit mekanizması torpidodan ayrılıyor. Kırığın durumuna göre 502 gibi sıvı veya sunfix gibi katı bir yapıştırıcıyla yapıştırabilirsiniz. Ben birkaç defa 502 ile yapıştırdıktan sonra mandalın tutucu ayakları kırıldı, onu da sunfixle yeni ayak yaparak hallettim. Şuan sıkıntısız kullanıyorum.
Hayal edebilirseniz, gerçekleştirebilirsiniz..
-Alex de Souza-

Çevrimdışı tr.teknikressam

Otomobil
    GOLF MK3 SPORT
« Yanıtla #15 : 03 Mart 2016, 09:29:33 »
Torpidoyu mandalın altından tornavida ile açtıktan sonra yanlış hatırlamıyorsam içinde ve dışında ikişer tane vida var onları açıp torpidoyu söktükten sonra kilit mekanizmasının arkası görünüyor. Onun da 2 vidası var, o vidaları da söktükten sonra kilit mekanizması torpidodan ayrılıyor. Kırığın durumuna göre 502 gibi sıvı veya sunfix gibi katı bir yapıştırıcıyla yapıştırabilirsiniz. Ben birkaç defa 502 ile yapıştırdıktan sonra mandalın tutucu ayakları kırıldı, onu da sunfixle yeni ayak yaparak hallettim. Şuan sıkıntısız kullanıyorum.

Çok teşekkürler hocam bakalım yağmur bi dinse inip bakcam bunların hepsine :)

Çevrimdışı a.emre

Otomobil
    Volkswagen Golf Mk3 Sport '97
« Yanıtla #16 : 03 Mart 2016, 22:51:52 »
Çok teşekkürler hocam bakalım yağmur bi dinse inip bakcam bunların hepsine :)
Umarım sıkıntısız bir şekilde halledebilirsiniz :)
Hayal edebilirseniz, gerçekleştirebilirsiniz..
-Alex de Souza-