Gönderen Konu: Golf 3 Gtı tamponu tampon  (Okunma sayısı 9582 defa)

Çevrimdışı SoKaKSaNaTi

• Profili Görüntüle
Golf 3 Gtı tamponu tampon
« : 17 Temmuz 2009, 21:15:32 »
Arkadaşlar golf 3 gtı tampon çita vs parçalarını nerden bulabiliriz modifiye için  ben netten baktım çoğu yerde golf 3 geçmiyor bile  link vs atarsanız sevinirim.

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 3 Gtı tamponu tampon
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2009, 22:08:55 »
nasıl bi şey istiyorsunuz,orjinali arıyorsanız parça bulmanız kolay. Servislerde bile var ama onun haricinde çıkmacılara bakmanızı öneririm.

Çevrimdışı SoKaKSaNaTi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2009, 19:19:25 »
benim tamponun adam sislerini kapattırmış dolgu ile vede önden bakınca çok yüksek duruyor yerden ön kısım tampon altına etek mi attırsam diyorum yoksa modifiye tampon satılıyormu kopmle onun için yazmıştım. yayları kestirmek yeterlimi deneyen olmuştur elbet bunu orjinal tamponmu kullanıyor herkes yoksa bir yerden modifiyemi buluyor. Ben baktım göremedim pek GTI 3 için modifiye tampon

Çevrimdışı golfgti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2009, 15:23:46 »
vr 6 karlık ala tak o zman uzn durur ist oturyorsan bostancıda üç otomotiv var ama çıtalar falan pahlaıdır birz haberin olsun

Çevrimdışı SoKaKSaNaTi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2009, 17:27:05 »
çitalar kaç paradır her kese göre her şey pahalıdır kimine göre ucuzdur. Sen fiyatı bi ver hele ortalama :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2009, 19:21:09 »
ilk resimdeki orjinal gti karlık,örnek olarak kendi aracımı koydum ki iki karlık arasındaki fark daha rahat anlaşılsın

ikinci resimdeki Osman'ın ve benim arabadaki karlıklar ise vr 6 karlık

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2009, 19:23:45 »
çitalar kaç paradır her kese göre her şey pahalıdır kimine göre ucuzdur. Sen fiyatı bi ver hele ortalama :)

çıtalara gelince,servisten sıfırını almaya kalkarsan ciddi anlamda pahalı olduğunu söyleyebilirim,9-10 ay önce servisten sadece sol arka çamurluk ağzındaki plastik dodiği ben 140 liraya almıştım... oradan paha biçebilirsin  ::)

Çevrimdışı SoKaKSaNaTi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2009, 21:05:49 »
Bi yanlışın olmasın  komple çamurluk alsan bile anca o fiyat gibi gördüm çamurluktaki plastik zımbırtıda gözüme takıldı 50-60 gibi bişeyde yanılmıyorsam bende zaten diğerinide çita atarsam çıkarırım diye pek üzerine düşmedim de ayrıca vr6 karlıkta sadece bu en allat siyah 10 santim genişliğindeki parçamı kaç para o valla ben ahım şahım bir şey olsun istiyorum öndende araba bu karlık kurtarırmı bilemiyorum cidden. Şimdi sizin arabaların hepsi tampondan farlı sanki biraz benimkinden farklı tampon altları bi ara foto çekeyimde koyayım önden.