Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 3 Aksesuar Yardımı  (Okunma sayısı 10227 defa)

Çevrimdışı M_CihanN

• ich liebe dich GolF
Golf 3 Aksesuar Yardımı
« : 28 Nisan 2007, 20:07:23 »
selam arkadasla ben aranıza yeni katıldım internette ebay die bi sayfada golf 3 ün aksesuarlarını gördüm tr de nasıl ulaşabilirim aceba bunlara 1998 model golf 3 üm var... ::)
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2007, 20:08:27 Gönderen: G60 »

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Golf 3 Aksesuar Yardımı
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2007, 20:09:05 »
Öncelikle hoşgeldin. Gördüğün aksesuarlar nedir, link falan atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Yoksa böyle havaya konuşmuş oluruz.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı M_CihanN

• ich liebe dich GolF
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2007, 21:10:14 »
şunlardan nerden alacam ben  bunlardan yaaaaaaaaaaa
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :T :'(

« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2007, 11:43:34 »
golf 3 ile ilgili elimde bazı aksesuarlar mevcut aracımı satarken çıkartmıştım ilgilenirsen tel:0532 218 24 78 [email protected]

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2007, 13:20:52 »
Abi direkt ebay.dan al 3 günde geliyor TR.ye problem yok.. Ben senelerdir ebay.dan alıp satiorum. İstersen ben bi araştırıym getirtip sana gönderirim PM.den ulaş bana

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2007, 13:30:11 »
Ebay'den al 3 günde gelir demek biraz fazla olmuş. Yani fazla basit görünüyor.

sipariş vermeden önce satıcı ürününü Türkiye ye gönderiyor mu bunada dikkat etmek lazım. Nedenini bilmiyorum ama bütün dünyaya gönderip Türkiye ye göndermeyenler var. Ebay Alışveriş | Yurtdışı alış veriş  | Yurtdışı Alışveriş Siteleri | Alış Veriş Siteleri | Ebay Açık Artırma | Ebay Türkiye | Ebay Alış veriş dan arama yapılırsa sadece Türkiye ye gönderilenler çıkar.

Satıcılar ürünlerini genelde USPS le gönderir, Amerikan Postası. Eğer gümrükte sorun çıkmazsa, kutsal ptt miz e teslim edilir. Kutsal PTT mizin görevlileri 5 - 7 gün arasında pakedi adresinize teslim eder. Ürün bu şekilde minimum 15 günde gelir.

Eğer özel olarak Fedex, DHL ile sipariş vermek isterseniz, USPS de 15 dolar olan kargo ücreti yerine 65 dolar ödersiniz. Ürünün gümrüğe takılma şansı %3 lerin altına düşer ve paket maksimum 5 günde elinize ulaşır.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2007, 13:55:08 »
Yani ben geçen yıl US post ile Laptop ekranı aldım 1 haftada geldi. Eğer küçük bi paketse ve üzerinde gift yaziosa değerinede 50$ yazmışlarsa gümrük hiç açmıyor bilee...Tr.ye 2 günde giriyor.. Eğer gümrüğe uğramazsa 2-3 günde de ist.dan oldugun yere geliyor..

Çevrimdışı neco_ua

• Golf mk II
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2007, 02:59:15 »
OOOO ben bu iyibey işini yeni duydum.Takılayım biraz şuraya.. :D
II'den ötesi yalan.