Gönderen Konu: gögüslüğü sökmek  (Okunma sayısı 13170 defa)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
Ynt: gögüslüğü sökmek
« Yanıtla #29 : 29 Eylül 2012, 21:54:37 »
arkadaslar resımler geldı :)

oncesındede belırttıgım gıbı benım aracın altındakı tıpalar yoktu eksıktı baya ve altındakı keceyı falan sokup atmıslar oncekı sahıblerı..

ve delıklerden su aldıgı ıcın taban sacı paslanmaya baslamıs baya bayada paslanmıs bende oturdum o sacı guzelce zımparalaım zımparalamak 2 gunumu aldı dusunun artık...ardından guzelce bı astar atıp uzerınede sıyah boya attım zaten tabanda kalacagı ıcın o kadar rengın onemı yoktu.

tıpaları bulamadım acıkcası bende kaucukcuya gıttım ve oralara uygun plastık tıpalar buldum ve sılıkonla guzelce taktım etraflarına kucuk fırcaylada sılıkon cektım..

ardından pedalların arkasından baslayarak arka kabagın kapagına kadar kece ıle kapladım..

taban halılarının hepsını 5. katın tepesınde guzelce yıkadım tertemız oldu resmen...

gerı aracıda guzelce topladım koltuk kılıflarım eskıydı onlarıda soktum attım yenı kılıf aldım hazır koltuklarda dısardayken guzelce taktım cok guzel oldu onlarda...

dıreksıyondakı kamyoncu ısı dıreksıyon kaplamamı soktum derı dıkılen kılıflardan aldım ve onuda guzelce dıktım o da baya ugrastırdı vallahi ama cok guzel oldu :)

ısıklarda dururken 2 defa seslendıler cok guzel olmus nerde dıktırdın dıreksıyon kılıfını dıye :)

solemeyı unuttum benım kalorıferımdekı tıkanıklıgın bı nedenıde yıllardır degısmeyen polen flıtrenmıs ıkısı arasındakı renk farkını goruyorsunuz arkadaslar onuda aldım degıstırdım sımdı hava artık daha sıddetlı gelıyor ve toz gelmıyor.. ama cok garıbıme gıden bısı var o flıtre ole meydanda duruyodu kapagı falan yoktu camdan akan su ıcıne gırıyor resmen ve butun kumlar tozlar ustunde bırıkıyor ? :(

ılk resımdekı yoldakı kumlar ıse aracın ıcını soktukden sonrakı delıklerden asagı supurdugum kular ve eskı tıparlardan kalan parcalar :)

sımdı sıra su vıtes korugunu degıstırmege kalıyo bırde bızım araclardakı yedek teker 13 ınc sac cant oldugu ıcın havuzdan yukarda kalıyo oraya guzel bı mını stepne almak.
resımlerın kalıtesı baya kotu arkadaslar kusura bakmayın :)

guncel resımlerı yarın ceker koyarım :)

« Son Düzenleme: 29 Eylül 2012, 22:02:44 Gönderen: servet_volt »

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 29 Eylül 2012, 22:14:55 »
kılıfı alırken basıma gelcek olanı bılıyordum ve basıma geldıde bızım dıreksıyonlar ınce oldugundan kılıfı kurtarmadı o yuzden dıreksıyonun uzerıne once pıyasada bulunan standant kılıftan takıp derıyı onun uzerıne dıktım o zaman cok cok guzel oldu.. o aldıgım standart kılıfta bıraz bol geldı dırekyıonun uzerınde gezıyordu onuda bıraz kesıp daralttım ve onun uzerınede kılıf dıktım :)

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #31 : 02 Ekim 2012, 01:56:32 »
ellerıne saglık super olmus zımpara + boya :tamamdir

Çevrimdışı Golf_ld

• only VW
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk2 1,3 C
« Yanıtla #32 : 02 Ekim 2012, 08:51:44 »
maşallah  emeğine sağlık  daha iyisi olamazdı  :tamamdir
1984 1,6 şahin ,1979 1300 mirafiori,1968 w115 220 mercedes,1989 2,0 taunus gls,1990 mazda 323hb,1979 w123 mercedes,1986 kartal ,1997 daewoo tico, 1980 mk1 1,6 diesel golf, 1992 mk3 1,9td,1981mk1 1,6ld

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 02 Ekim 2012, 15:15:13 »
ellerıne saglık super olmus zımpara + boya :tamamdir
maşallah  emeğine sağlık  daha iyisi olamazdı  :tamamdir

sagolun arkadaslar.. :)

ımkanlarım olsa cok cok daha sey yapacaktım  :(