Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ekoyak Yakıt Tasarruf Aparatları hakkında Bilgisi, Deneyimi olan Buraya .....  (Okunma sayısı 8144 defa)

Arkadaşlar Konuyu paylaşım için açtım...
Bu aparatları almadan evvel epey araştırmıştım netten... salt çoğunluğun memnuniyeti doğrultusunda almaya kararverdim...
ilk 2000 km için tasarruf bekelemeyin diyor yetkilis satıcı ama çekiş arttışı hissedilir ölçüde gerçekleşti...
Şimdi zamanla test edicem...

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Hocam sende ne bulsan alıyorsun. daha Nanocharger olayını çözüme bağlayamadıkki?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Nano charger ı da taktık sonunda... :) evet kesinlikle bu da iyi oldu... dedikleri gibi özellikle kalkışlardaki tepki ve hızlanma oldukça hissedilir... ama bakalım ilerleyen zamanlarda kötü bir gelişme olacakmı? :)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
  nerde takdırdın kaça maal oldu ::)    ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Nano charger ı da taktık sonunda... :) evet kesinlikle bu da iyi oldu... dedikleri gibi özellikle kalkışlardaki tepki ve hızlanma oldukça hissedilir... ama bakalım ilerleyen zamanlarda kötü bir gelişme olacakmı? :)

takılırken bir kaç resim çekseniz ne olurdu bilgi sahibi olurduk ? degerleri bekliyoruz
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Arkadaşlar herhangi bir ustada yapabiliyor bu işi, zor bi yanı yok... motorun hem fren hem motora giren (hava filtesinden gelen hava değil) ufak bi boru tesisatı vardır... orata T şeklinde ek yapılıyor yani araya NC eklenmiş oluyor... En kısa zamanda Fotolarını yükleyecem.. :)

Arkadaşlar herhangi bir ustada yapabiliyor bu işi, zor bi yanı yok... motorun hem fren hem motora giren (hava filtesinden gelen hava değil) ufak bi boru tesisatı vardır... orata T şeklinde ek yapılıyor yani araya NC eklenmiş oluyor... En kısa zamanda Fotolarını yükleyecem.. :)
slm. golf ıv de bende böyle bir konu açmıştım yakıt/performans cihazı kullanan varmı diye ama direkt olarak NC taktıran birinden cevap alamadım. bende fotoları sonuçları en ksa zamanda bekliyorum. tşk...

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
<Konuyu açan arkadaş kayıplarda biraz daha bekliycez herhalde:))
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

kesinlikle merak içinde bekliyorum bekliyorum bende :D bende düşük yakıt yüksek performans isteyenlerdenim çünkü :D
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Ekoyak Yakıt Tasarruf Aparatları  bu nedir arkada$lar  hicbi fikrim yok netten ara$tirabilirdim ama once burada sormak istedim uygulayan arkada$lar yada fikri olanlar anlatabilirmi diesellerede olurmu vs vs ? yada hangi araclar olmaz.

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ekonomi sol ayağınızın altında.. Bunların hepsi yalan. Bazen LPG'ye bile kuşkuyla bakıyorum.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
boş verin o kitleri alayı yalan metin ustanın dediği gibi sağ ayak bileği bu olaya çare  :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
boş verin o kitleri alayı yalan metin ustanın dediği gibi sağ ayak bileği bu olaya çare  :D

Hocam senin profil resmin herşeyi özetliyor aslında:)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Hocam senin profil resmin herşeyi özetliyor aslında:)

tepki olarak en iyi resim aslın herkes profiline uygulasa face bile var

Yunus EMRE