Gönderen Konu: cam kaldırma ve alarm montajı  (Okunma sayısı 3313 defa)

Çevrimdışı golf3antep

• Profili Görüntüle
cam kaldırma ve alarm montajı
« : 14 Haziran 2014, 17:30:14 »
internetten modül9+alarm aldım.. camkaldırma ve merkezi kilit tetikleyicisini nereden almam gerekiyor. cam kaldırma sigortasını buldum ordan paralel bagladım modül devreye girmedi.
olursa alman olsun.

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
Ynt: cam kaldırma ve alarm montajı
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2014, 17:36:50 »
bir elektirikciye yaptırsan iyi olmazmı çünkü araçlarda elektririk aksamı en kafa agrıtan bölümdür. düşüncem böyledir.
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı golf3antep

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2014, 17:42:24 »
bir elektirikciye yaptırsan iyi olmazmı çünkü araçlarda elektririk aksamı en kafa agrıtan bölümdür. düşüncem böyledir.

haklısın iyi bir elektrikçi yaparsa iyi olur ama iyi bir elektrikçiye güvenmiyorum. kumandam geçen hafta yere düşmüştü merkezi kilidim çalışmıyodu  meşhur iyi usta dedikleri bi yere gittim ugras ugras dedi beyin ölmüş beyini sökmemiz gerek kalsın dedim eve gittim kuamandanın pilini değiştirim dedim içini açaınca led yansıtıcı kumandaya baskı yaptıgı için çalışmadıgını anladım.. şimdi ne yapmam gerek söyleyin.
olursa alman olsun.

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2014, 21:28:32 »
Adamini bulacan cok para almayan isten anlayan dostlugun on planda olacagi iyi bir ustada sana lazim;)
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı golf3antep

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2014, 12:01:53 »
arkadaşlar alarmda sorun varmıs 3 tane elektrikçi baktı çözemedi... hem sevindim hem üzüldüm. sevinmem benim gibi yapamadıkları oldu.. yani baglantıları karıştırma ve işi yarım bırakmama çözüm bulamama gibi.. üzülmem ise aracıın komple baglantıları ile oynanadı... çoğu usta ben hava kompresörlü merkezi kilitten anlamıyorum diyordu..  bu arada golf 3 kullanıcılarına bir tiyo vereceğim modülsüz cam kaldırmayı çözdüm.. şöför kapısının arkasından çıkan gri kabloya  12 v verilirse cam modülsüz kapanıyor..  bu arada başka bir alarm baglandı aracıma.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2014, 12:02:45 Gönderen: golf3antep »
olursa alman olsun.

Çevrimdışı rhmoztrk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Haziran 2014, 20:37:34 »
nasıl yani modulsuz cam kaldırma daha önce yapan var m ı ?

Çevrimdışı golf3antep

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2014, 15:16:56 »
şöfor kapısındaki gri renkli kablo modül görevini görüyor
olursa alman olsun.