Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Mk3 orta susturucu yardım...  (Okunma sayısı 3230 defa)

Mk3 orta susturucu yardım...
« : 01 Ocak 2009, 03:55:28 »
Arkadaşlar kat iptalini yaptıktan sonra katalizörün olduğu yerden zangırdama sesi meydana çıkmıştı. Önceleri son susturucu stock olduğundan sıktığını bu yüzden ses yaptığını sanmıştım ama bugün Remus marka son susturucuyu takınca fark ettik ses hala geliyor... Bi kontrol ettirelim dedik delikmi egsozda die,kontrolden sonra belli olduki sorun orta susturucuymuş. Orta susturucum vefat etmiş :D Şimdi sizden önerlerinizi bekliyorum. Orta susturucuyuda iptal edip bütün yükü son susturucuyamı bindirsen? (bu ses çok olur die pek düşündüğümüz bi yöntem değil),yan sanayi bi orta susturucumu taksam? Yoksa performans tipi son susturucumu alsam veya yaptırsam? Bunun haricinde başka önerisi olan varsa dinlemek isterim. Şimdiden forumdaki bütün arkadaşlara teşkkür ediyorum

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Mk3 orta susturucu yardım...
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2009, 01:42:30 »
Sadece son susturucu bırakırsan çok gürültülü olacak. Bende sonda sadece Supersprint var, gerisi 51mm dümdüz. 1.5 senedir beynim davul gibi.
Yaptım pişmanım, faydasından çok ta zararını görüyorum alt devir namına bir şey yok. Tekrar uğraşmakta istemiyorum böyle biniyorum mecburen.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2009, 11:09:23 »
bence orta susturucunun orjinalini veya iş görecek düzeyde yan sanayisini al son susturucuya da remusu tak iş bitsin bence hayırlı sürüşler.

« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2009, 17:20:31 »
Sadece son susturucu bırakırsan çok gürültülü olacak. Bende sonda sadece Supersprint var, gerisi 51mm dümdüz. 1.5 senedir beynim davul gibi.
Yaptım pişmanım, faydasından çok ta zararını görüyorum alt devir namına bir şey yok. Tekrar uğraşmakta istemiyorum böyle biniyorum mecburen.

Osman bende 50'lik düz boru diye biliyordum ama bizim arabalarda 55'lik boru kullanılmış orjinalde :D Çopur'da tüp atıyorlar düz boruya sesi ldukça kesiyo. Aklında bulunsun