Gönderen Konu: Bu da bizim Düldül :)  (Okunma sayısı 52302 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: Bu da bizim Düldül :)
« Yanıtla #28 : 09 Ekim 2012, 13:02:08 »
gerek yok bence yapma.. illa yapacağım dersen benim tercihim parlak siyah
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 09 Ekim 2012, 21:49:16 »
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Camlara film yaptırdım bütünlük oluşturması için düşünüyorum. (fotoğraflar tabi ki filmden önceki hali :)  )

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 04 Aralık 2012, 03:35:22 »
Arabaya her bindiğimde korna kapaklarının görüntüsünden rahatsız oluyordum bugün operasyon için zaman buldum.Kapakları söktüm ve sıcak su-sabun-bulaşık süngeri (yeşil kısmıyla fazla bastırmadan) üçlüsüyle üstündeki mumsu tabakayı aldım ve ortaya şöyle birşey çıktı.

Daha sonra belki daha önce yapanınız bileniniz vardır ama ben başkasında görmedim henüz, plastik soluk durduğu için boyamaktansa daha önce plastik aksamdaki bazı parçalara deneyip memnun kaldığım cilt kremi sürme yöntemini kullandım :) Farkı görmeniz için bir fotoğraf:

Kafanızda soru işaretleri oluşmaması için aynı parça üzerinde kremli-kremsiz fotoğraf:

Tabi ki zamanla bu görüntüsünü kaybedecek fakat arka küllük ve birkaç parçada 2 aydan fazla bir süre önce kullandım hala aynı görüntüyü koruyorlar.

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 04 Aralık 2012, 03:36:26 »
Direksiyonun son halinin fotoğrafını da çekip en yakın zamanda yükleyeceğim, çok güzel oldu. :)

Çevrimdışı kemanchi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 04 Aralık 2012, 04:30:32 »
süper olmuş ellerine sağlık
metin

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 04 Aralık 2012, 04:33:00 »
süper olmuş ellerine sağlık
Teşekkürler.Aracı ilk aldığımda en çok yıpranmış yer direksiyondu, deri kaplattıktan sonra kendine geldi biraz bu sorunu da halledince(keşke daha önce yapsaydım) arabanın en güzel kısmı oldu :D

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #34 : 04 Aralık 2012, 04:37:43 »
ben bütün ön konsoldaki tüm parçaları söktüm (sert plastik malzemeleri) attım bulaşık makinesine cillop gibi oldu.. biraz beyazladı mat sprey boya sıfır km oldu  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 04 Aralık 2012, 05:08:04 »
ben bütün ön konsoldaki tüm parçaları söktüm (sert plastik malzemeleri) attım bulaşık makinesine cillop gibi oldu.. biraz beyazladı mat sprey boya sıfır km oldu  ;D
Evet temizlenince rengi açılıyor ama korna kapaklarındaki mumsu tabakayı bulaşık makinesi sökemez gibi geliyor bana, kremi de rengi açıldığı için uyguladım zaten.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2012, 05:09:02 Gönderen: furkanyldrm »

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #36 : 04 Aralık 2012, 05:23:43 »
ben bütün ön konsoldaki tüm parçalarý söktüm (sert plastik malzemeleri) attým bulaþýk makinesine cillop gibi oldu.. biraz beyazladý mat sprey boya sýfýr km oldu  ;D

Tarih bunu da yazdı  :D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 04 Aralık 2012, 06:54:36 »
Tarih bunu da yazdı  :D

Tarih daha neler yazacak neler :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 04 Aralık 2012, 23:30:35 »
Can arabayı sokabileceği bir bulaşık makinası bulsa emin ol onuda yapardı. Ama yazık o sattı golf3'ünü şindik arabasız. karda-kışta
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 05 Aralık 2012, 04:58:47 »
Can arabayı sokabileceği bir bulaşık makinası bulsa emin ol onuda yapardı. Ama yazık o sattı golf3'ünü şindik arabasız. karda-kışta

bugün sağnak yağmurda bir tarafım dona dona işe gittim,  arabasızlık zor...  ama bir araçtan haber bekliyorum eğer anlaşırsak, benim durumda o an için iyi olursa her an dönebilirim sahalara,  >:D düşük ihtimalli bir denklem yani  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 05 Aralık 2012, 07:32:49 »
hayırlısı olsun.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 05 Aralık 2012, 18:43:00 »
bugün sağnak yağmurda bir tarafım dona dona işe gittim,  arabasızlık zor...  ama bir araçtan haber bekliyorum eğer anlaşırsak, benim durumda o an için iyi olursa her an dönebilirim sahalara,  >:D düşük ihtimalli bir denklem yani  ;D

Hayırlısı..Araç ne golf3'mü yine?