Gönderen Konu: bu araca talibim aracı tanıyan var mı? özellikle ankaralı arkadaşlar  (Okunma sayısı 2829 defa)

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
arkadaşlar öncelikle hepinizin bayramı kutlu olsun. 2 gündür netten takip ettiğim dün de sahibine teklifte bulunduğum golf 4 cabrio aracı almak istiyorum fikirlerinizi alayım dedim 2006 octavia aracımı satıp golfleri çiftlemek istiyorum:) :)  aracı bilen tanıyan varsa bilgi alayım şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk-iv-cabrio-tr-de-tek-96272752/detay/
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2012, 10:29:56 Gönderen: gokhan146 »

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
kuzenimin arkadaşının aracı,
2.0 8v motor var.
115 beygir.
içi golf 3 :)
araçtan zaten Türkiye'de başka yok :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
ben sanki sahibindende daha önce görmüştüm mk3.5 cabrio  ??? istahbarattan emin misin deniz?

bir de 2.0 115lik motoru merak ediyorum, kaçışı nasıl o motorun, bildiğim kadarıyla beetlelarda da kullanılıyor da ondan soruyorum, bi bilgin var mı

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
ben sanki sahibindende daha önce görmüştüm mk3.5 cabrio  ??? istahbarattan emin misin deniz?

bir de 2.0 115lik motoru merak ediyorum, kaçışı nasıl o motorun, bildiğim kadarıyla beetlelarda da kullanılıyor da ondan soruyorum, bi bilgin var mı
valla benim kuzenle kapışmışlar, clio 1.6 16v'ile.
çok rahat geçtim golfü dedi, ki benim golfüde geçiyo :) 120'den sonra ben geçiyodum.
adamın dediğine göre tek, onun dışında bir bilgim yok

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
kuzenimin arkadaşının aracı,
2.0 8v motor var.
115 beygir.
içi golf 3 :)
araçtan zaten Türkiye'de başka yok :)

bilgi için teşekkürler ama ilginç bilgiler 2000 motor ve 8 v diğer ilginç olan kısm ı içi mk3:) aracı şimdi daha çok merak ettim :D

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
bilgi için teşekkürler ama ilginç bilgiler 2000 motor ve 8 v diğer ilginç olan kısm ı içi mk3:) aracı şimdi daha çok merak ettim :D
zaten golf mk 3.5 diyolar :)

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
zaten golf mk 3.5 diyolar :)
kısmet olurda alırsam forum yöneticilerine golf 3.5 diye bir başlık açmalarını isteyecem ;D

Çevrimdışı KUCUKSU

• Profili Görüntüle
O aracin onceki sahibi suan satilik olan kirmizi golf 3 cabrionun sahibiydi.
Benimkini almadan once kendisi ile konusmustum. Esinin araciymis, kazasi varmismis.
Dilersen adamla konus. Cunku ankaradaki adam alali daha 6 ay bile olmadan satiliga cikardi.