Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: benzin aldım benzinde çalışmadı bostancıda usta ?  (Okunma sayısı 2098 defa)

benzin aldım benzinde çalışmadı bostancıda usta ?
« : 06 Ağustos 2015, 13:10:12 »
Araba dün benzinde çalıştı ama benzin bitmek üzereydi tekleme felan olmadı ama ibre dibteydi sıkıntı olmasın diye direk gaza geçtim...
Genelde Lpgde gidiyorum benzin arada bi kullanmak için 2 -3 günde bir kullanıyorum.. Bu sefer depoda benzin biraz fazla bitmişti benzinciye lpg ile geldim... benzin aldım 50 tl lik benzinde bastım çalışmadı hemen bi ustada durdum boruyu söktü kontağı açtım borudan benzin geliyormus.. karbiratörcüye göster dedi tek nokta enjeksiyonluymus benim araba usta pek güven vermedi bana zaten yoğundu bide c.tesi sanayiye gidicem.
golf3 1993 model GT model araba ne kadar masraf çıkarır usta adresi verirmisiniz?
sorun nerden kaynaklı olabilir ?
Not: benzin koydular eminim..
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2015, 13:13:15 Gönderen: absinthe »

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: benzin aldım benzinde çalışmadı bostancıda usta ?
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2015, 02:26:22 »
hocam sizin soru başım ağrıyor sorunum nedir demeye benzemiş. lpg sistemi sıralı sistem mi manuel mi? belki basit bir pisliktir belki hava yapmıştır.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Ynt: benzin aldım benzinde çalışmadı bostancıda usta ?
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2015, 08:36:25 »
LPG manuel LPG de sorun yok bugünde denedim tekleme yaptı benzinde calısır gibi oldu calısmadı iyi bir ustaya göstermek lazım.