Gönderen Konu: arka tekerlerde davlumbaz var mı?  (Okunma sayısı 5093 defa)

Çevrimdışı bandareee

• en iyi araba senin olandır...
    • Profili Görüntüle
arka tekerlerde davlumbaz var mı?
« : 02 Ocak 2011, 20:21:55 »
golf 97 model aracımın arka tekerinde çamurluk davlumbazı yok bu normal mi araç içersine lastik sesi geliyo bu yüzden...
Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta Dişsiz mi bir insan onu kardeşleri yerdi
Fevza bütün afakını sarmıştı zeminin Salgındı bugün Şark'ı yıkan tefrika derdi
asım

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: arka tekerlerde davlumbaz var mı?
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2011, 00:28:07 »
Yoktur.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2011, 01:47:35 »
sacma bı soru belkı ama neden yok ?
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2011, 02:05:54 »
valla hangi vwde gelmiyorki... ben ilk edindigim vw aracimda araba acaba kazalimi diye du$unmekten uyuyamami$tim aylarca moralim bozulmu$tu ama daha sonralari orendimki herkesin ortak sorunu bu. ben muzigin sesini aciyorum oyuzden :/

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2011, 11:32:49 »
sacma bı soru belkı ama neden yok ?

Olması için bir neden yok.

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2011, 13:23:16 »
valla serhatcım aynı sıkıntı suan bendede var ufak tekefek ses geliyo bazen cok kafaya takıyorum ustama söyledim 93 model araba diyo bırakta okadarcık gelsin diyo ama durumumu düzeltir düzeltmez bu işe bi cözüm bulmam lazım

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2011, 13:27:55 »
Ordan ses gelmez ben 235 km hızlara çıktım ses geliyorsa ya bilya bozuktur yada lastikleriniz serttir. Davlumbaza bahane bulmayalım arkadaşlar.

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2011, 16:15:07 »
vwler kesinlikle iceri ses aliyor bora golf passat hepside aliyor. bunun davlumbazla bi alakasi var yada yok ben bilmem orasini benim bildigim $ey bu araclar ses aliyor ses yalitimi iyi denemez.

aks bilyasi veyyahutta rulmanlardan oyle ses gelmez ugultu yapar ve bariz bellidir rulman ses en azindan bunu ben iyi bilirim aracimda ve eski araclarimdada.ve lastiklerin yanaklari du$ûk olup spor sert lastikse evet ses yapar hatta konforunuzu du$urur ve hatta anlamayan kisiler o bozuk $u bozuk diyebilir suspansiyonlar baz alinarak ama alakasi yoktur evet ama $unu demek istiyorum bu araclar iceri cok ses aliyor cunki yaliimi zayif.birtek vwlerde lastikten ses almiyor herhalde....veya ayni bilya sorunu ba$ka araclardada oluyor ama o sesler baska ve her aracta olur fakat ruzgar sesi baska.

ama sonradan arac sahipleri kendi becerileri dogrultusunda bu sesi ortadan kaldirabilen degiul belki ama kismen kesebiliyorlar.ama beni vw sevgisinden sogutamaz bu durum :)

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2011, 16:20:48 »
yok süleyman abi zaten davlumbazdan gelmiyo torpitodan felan geliyo arada onlardan bahsediyorum ben hatta gecenlerdede sormustum ben sana sende o seslere fazla kafanı takma bizim araclardan gelir demiştin ve hatta izalasyon felan yaptır demiştin

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2011, 16:39:16 »
yok süleyman abi zaten davlumbazdan gelmiyo torpitodan felan geliyo arada onlardan bahsediyorum ben hatta gecenlerdede sormustum ben sana sende o seslere fazla kafanı takma bizim araclardan gelir demiştin ve hatta izalasyon felan yaptır demiştin

ben yol sesi veya uğultu diyosun diye demiştim.

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2011, 17:25:57 »
yok abi cok sukur yol sesi felan da ön takıma bi baktırcam işte özellikle sola teker sürtüyo bildigin üzre bende salıngaclardan süpeleniyorum saga dönerken hafif gazlarsam hemen sürtüyo hatta dün yol bostu sag sol yaptım saga dönüşlerde sürtme oluyo b. ihtimal salıngaclarda diyorum salıngaclardaysa kaca patlar abi tahmini sence

Çevrimdışı bandareee

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2011, 20:46:10 »
benim dediğim davlumbaz olmadığından içeri gelen yol sesi ayrıca çakılllı yolda giderken çamurluk içine çarpan taşlar oldukça ses yapıyor bunu davlumbazın keseceğini en azından azaltacağını düşünüyorum sizce azaltmaz mı?
Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta Dişsiz mi bir insan onu kardeşleri yerdi
asım

Çevrimdışı bandareee

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2011, 20:47:50 »
bu parça orginalede yok sanırım uydurulmaz mı acaba ayrıca bu parça iç kaportanın daha az çürümesini sağlar diye düşünüyorum ...
asım