Gönderen Konu: arka cam otomatiği  (Okunma sayısı 2415 defa)

Çevrimdışı belowe

• Profili Görüntüle
arka cam otomatiği
« : 26 Kasım 2012, 19:32:49 »
merhabalar aranıza yeni katıldım herkese selamlar;
arkadaşlar; 4 cam otomatik 92 golf 1.6 cl aracım var arka camlar hem ön kumandadan hem de arka kapı kumandalarından çalışmıyor. elektikçi kartların lehimlerinden bahsetti ve söktürüp elektronikçiye verdim röle ile ilgili sıkıntı dediler ve kapı başı 300 tl fiyat verdi. motorlar sağlam düğmeler tesisat ok. ancak kartlar niye sıkıntı yaptı parça nerden bulurum yardım lütfen...

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: arka cam otomatiği
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2012, 09:49:08 »
merhabalar aranıza yeni katıldım herkese selamlar;
arkadaşlar; 4 cam otomatik 92 golf 1.6 cl aracım var arka camlar hem ön kumandadan hem de arka kapı kumandalarından çalışmıyor. elektikçi kartların lehimlerinden bahsetti ve söktürüp elektronikçiye verdim röle ile ilgili sıkıntı dediler ve kapı başı 300 tl fiyat verdi. motorlar sağlam düğmeler tesisat ok. ancak kartlar niye sıkıntı yaptı parça nerden bulurum yardım lütfen...
kartlardır zaten o motorların problemı başka hıcbır sekıl arıza yapmaz motorlada bırlıkte satılır o kartlar ıstersen yardımcı olabılırım

Çevrimdışı belowe

• Profili Görüntüle
Ynt: arka cam otomatiği
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2012, 07:07:25 »
teşekkür ederim hocam yalnız maliyet biraz korkutuyor beni.. ne kadardır ve deneme şanımız varmı.. çünkü bir elektrikçi çalıştırdı ama şase yok gelmiyo dedi..  :( bilemedim tesisat mı yoksa kartlar mı ...