Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arka bagajdaki merkezi kilit çok sesli kapıları açıp kapatıyordu ki!!!  (Okunma sayısı 9650 defa)

Çevrimdışı barut

buldum şimdi :) 1H0962257

almancamızda gelişiyor mk3 sayesinde  ;D ;D ;D

Çevrimdışı iko

bugn bnmkde gümledi yine bi operasyon yapıcam tekrar olmazsa tekrar beyin alıcam  :-\

arkadaşlar ben yeni mk3 cüyüm bu alper arkadaşımla tanışmamk mümkün degil galiba
 ;)

buyrun alper 0533 8123818 ankara  :)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
aynı sorun bende de var acıp kapatırken motor durmuyor götürdüm ustasına kacak var dediler kapıları actılar bulamadılar sorunu birde benden 40 lira almak istediler yapamadıkları sey için kavga ettim vermedim sonra elektronkciye gönderdiler adamda motoru söktü yazanesine götürdü ugrastı geldi taktı gene calısmadı olmuyor kardes yukarda deniyor motor calısıyor fakat durmuyor bilemedm dedi sonra bide kapılarda kacak var herhalde dedi iyice sinirlendm ben o gün bugun iştende cıkdım dükkana gittim patronlada atıstık abi geri gidiyim sanaiye dedm göndermdi bende calısmıyorm dedm cıkdm. uzun lafın kısası kimse anlamıyor anca kazık atayım hesabi yapıyorlar
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı iko

aynı sorun bende de var acıp kapatırken motor durmuyor götürdüm ustasına kacak var dediler kapıları actılar bulamadılar sorunu birde benden 40 lira almak istediler yapamadıkları sey için kavga ettim vermedim sonra elektronkciye gönderdiler adamda motoru söktü yazanesine götürdü ugrastı geldi taktı gene calısmadı olmuyor kardes yukarda deniyor motor calısıyor fakat durmuyor bilemedm dedi sonra bide kapılarda kacak var herhalde dedi iyice sinirlendm ben o gün bugun iştende cıkdım dükkana gittim patronlada atıstık abi geri gidiyim sanaiye dedm göndermdi bende calısmıyorm dedm cıkdm. uzun lafın kısası kimse anlamıyor anca kazık atayım hesabi yapıyorlar

abi kapılar..bagaj ve depo kapağı 3ünüde bu kapatıyor benim aracında durmuyordu sonra hiç kapatmamaya başladı babam tamirci Allahtan =)) arkadaşına gösterdi kapılar ve bagaf söküldü sorun yoktu..depo kapağının kilidi söküldü onun ufacık elastik bir parçası o delinmiş meğerse ondanmış şimdi maşallah tek basışta kapanıp hemen susuyor..

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
yok sorun ne kapıda nede benzin dopusunun kilidinde.. sistemin motorunu soktum hava girip cıkan yeere kadar calısırken elimle tıkadıgımda havayı cekiyor fakat yine durmuyor sanırım motor cortt

Çevrimdışı iko

Geçmiş olsun o zaman abi =)) Alper abiyle görüş hemen hallet işini..

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
150 lira sıkısmıs sanırım motorun arasına :d

Çevrimdışı iko

150 lira sıkısmıs sanırım motorun arasına :d

sıfır mı abi??

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
2,el sahibinden de görmüştüm gecen gün

Çevrimdışı cengizd68

Otomobil
    1.9 TDI bora
arkadaş geçmiş olsun neden biri merkezi kilit yaparlar bilmiyorum sırf arıza çıkartsın diyemi böyle karışık sistem yapmışlar bilmiyorum benimde merkezi kilit arızalı sadece açıyor kilitlemiyor geçen gün pompanın ucundaki hava hortumunu söktüm hortumun ucundan hafiften üflediğimde sağ arka kapı hariç açıyor hafiften içime çektiğimde tümünü kilitliyor bu işlemi yaparken de motor sanki bağlıymış gibi çalışıyor çalışırken motorun hava çıkışını parmağımla hafiften tıkadığımda kendiliğinden stop ediyor yani motor sağlam sağ arka kapıda bir kaçak var boş vaktimde kapının döşemesini söküp birde oraları karıştıracam belki masrafsız hallederim. Sende motorun hava çıkış ucunu söküp dene istersen açılan yada kapanmayan biyer varsa sorun ordadır boşuna motoru değiştirme az paramı 150-200 tl arabana gaz benzin koyar gezersin bağırda bağırda

Çevrimdışı iko

arkadaş geçmiş olsun neden biri merkezi kilit yaparlar bilmiyorum sırf arıza çıkartsın diyemi böyle karışık sistem yapmışlar bilmiyorum benimde merkezi kilit arızalı sadece açıyor kilitlemiyor geçen gün pompanın ucundaki hava hortumunu söktüm hortumun ucundan hafiften üflediğimde sağ arka kapı hariç açıyor hafiften içime çektiğimde tümünü kilitliyor bu işlemi yaparken de motor sanki bağlıymış gibi çalışıyor çalışırken motorun hava çıkışını parmağımla hafiften tıkadığımda kendiliğinden stop ediyor yani motor sağlam sağ arka kapıda bir kaçak var boş vaktimde kapının döşemesini söküp birde oraları karıştıracam belki masrafsız hallederim. Sende motorun hava çıkış ucunu söküp dene istersen açılan yada kapanmayan biyer varsa sorun ordadır boşuna motoru değiştirme az paramı 150-200 tl arabana gaz benzin koyar gezersin bağırda bağırda

Abi körük yırtılmıştır ya da oraya giden hortumda kaçak vardır.Yapabilirsen tamir et olmadı değiştir başın ağrımasın sorun yok sende ama dikkat et stobun ordan su alıyor arabalarımız yeni değil sök stobu altındaki siyah contayı kontrol et vasfını yitirmişse ona uygun birşey uydur öyle tak.ben çıkma conta taktım damla geçmiyo şimdi.

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
atisan sanayide 2gün önce gezdm sordm en son 90a kadar verdiler almadım 50 lira olursa alırım dedm yok gene