Gönderen Konu: arka bagajdaki merkezi kilit çok sesli kapıları açıp kapatıyordu ki!!!  (Okunma sayısı 9684 defa)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
arkadaşlar arka bagjdaki merkezi kilit motoru çok sesli çalışıyordu(kapıları açıp kapatırken)  :-\yaklaşık 12 aydan beri böyleydi.ba akşam arabaya binecem bi baktım mekezi kilt hiç çalışmıyor alarmla.sonra anahtarla açayım dedim sadece açtığım kapı açıldı yani merkezi kilt hiç çalışmıyo,o gürültü çıkaran motordadfa ses seda kalmamış sizce bunun nedeni arka bagajdaki motormu arızalı yoksa beyindemi problem var.(ARKADAŞLAR ZAMANINDA BU ARABALARIN KAYMAĞINI YEMİŞLER BİZDE UĞRAŞIYOZ)benim ustam öyle diyo :D

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
bendekide sesli sanırım hava kaçırdığı için o ses çıkıyor dert etmiyorum alıştım :D

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
ama merkezi kilit hiç çalışmıyor

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
sigortaya bak bakalım.. dün aynı durum bende oldu merkezi kilit + çakma birde gösterge paneli çalışmıyordu 21. sigortayı değiştirdim düzelti...:)
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2011, 13:13:35 Gönderen: gokhan146 »

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
yüksek ihtimal kapıları kapatan hava motorun yalan olmuş... kapıların arasında yer alan büyük hortum gibi yerlerin delik olmaması gerekir. hava kaçağı olursa arka bölümdeki hava motoru sürekli hava basar ve belli bir zamandan sonrada yanar..
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
bendede benzer bır sorun var ya arkadaslar yaklasık bır haftadır arka bagaj kapagının kılıtı acılmıyor

şu sekılde oluyor merkezı kılıtı acınca acılmıyor ben anahtarla acınca acılıyor merkezı kılıtle kapattıgımda ıse dırek kapanıyor yanı sadece acmada sıkıntı var ne yapmam gerek  bunun nedenı nedır _?
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
valla benim sadece merkezi kilit gitti gibime geliyo arkadaki motor.çünkü çok sesli çalışıyodu gösterge panelinde çalışmayan bişey faln yok sadece mrkezi kilitte kimse yok

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
dostum aynı şey banada oldu sportlineda da gtida da başıma geldi.. git al sıfır bi motor çıkma alırsanda çok iyi bildiin birinden al değiştir direk pek bişey tutmuyor zaten bn sportline sıfır aldm çatır çatır çalışıyor.. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
tam olarak fiyatı ne kadara aldın.çıkmada alırsam alperden alacaz artık ama şu an kafamı karıştırdın :-\

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
valla babam tanıordu aldığım kişiyi sıfırını 170e aldım ama normal fiyatı 230 civarı birşeydi varsa öyle tanıdık al ama alper abiden de alabilirsin tabi onda da sıkıntı olmaz çünkü  :tamamdir

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
zaten alperin yanına gidecem nasip olursa ondan çözecez işi sağol yardımın için

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
benim bagaj kapağının motoruda sesli çalışıyor hatta geçen gün kilitlendiği halde 30-35 saniye falan durmadı. Söktüm sağ tarafı motoru mükemmel şekilde koymuşlar hasta oldum resmen kancası köpüğü süper düşünce :D soketi söktüm hava borusunu söktüm motor delice ısınmış biraz beklettim sonra taktım sessizce kapandı ama bitik olduğu belli

motorun çıkmasını 100 liraya buldum orjinali ise 225 lira alper kaça veriyo acaba ? :D

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2011, 12:08:41 Gönderen: barut »

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
anladım alpere bi soracam belli değil şu an için fiyat

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
bu motorun ürün referans kodunu bilen varmı acaba ?