Gönderen Konu: Arabamda birşey daha keşvettim  (Okunma sayısı 16712 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Arabamda birşey daha keşvettim
« : 05 Nisan 2010, 18:08:02 »
Arkadaşlar bende mk3 97 sportline var. ön camlar otomatik. geçen bir üst model borada gördüm araba hava alsın diye kapıdaki anahtardan camları indirip kaldırabiiliyordu. hemen benim arabaya uyguladım ümitsizce birde ne göreyim benim camlarda inip kalkıyor sevindirik oldum paylaşmak istedim ;D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
Ynt: Arabamda birşey daha keşvettim
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2010, 18:25:37 »
Arkadaşlar bende mk3 97 sportline var. ön camlar otomatik. geçen bir üst model borada gördüm araba hava alsın diye kapıdaki anahtardan camları indirip kaldırabiiliyordu. hemen benim arabaya uyguladım ümitsizce birde ne göreyim benim camlarda inip kalkıyor sevindirik oldum paylaşmak istedim ;D
:D
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2010, 19:06:27 »
 :D ;D ;)
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2010, 19:06:40 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2010, 22:51:16 »
2000 model doğana yaptırmıştı bi akrabam. yeterki otomatik cam olsun+alarm+bi parça adını unuttum şimdi(bizim araçlarada comfort beyin var, mk3 lerde varmı bilmiyorum) onun için o parçaya gerek yok. GOLF bu ya tabiki olur  ;)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2010, 08:57:12 »
2000 model doğana yaptırmıştı bi akrabam. yeterki otomatik cam olsun+alarm+bi parça adını unuttum şimdi(bizim araçlarada comfort beyin var, mk3 lerde varmı bilmiyorum) onun için o parçaya gerek yok. GOLF bu ya tabiki olur  ;)

Doğana yaptırılan cam kaldırma modülü olmasın. hani şu alarmla kapıları klitledikten sonra otomatik camlar kapanır.

Golf tabii yaa akıllı araba
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Nisan 2010, 21:56:54 »
BUgün birşey daha keşvettim. arabayı park edip motoru stop ettiğinizde farlarınız kapalı konumda iken sinyal kolunu hangi yöne çevirirseniz o tarafın park lambaları yanıyor. bizim eskiden bir mercedestede vardı bu özellik. özellikle sokak aralarında iki arabanın arsına park ettiğinizde arabanızı tam yanaştıramamışsanız fark edilmenizi sağlıyor.

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Nisan 2010, 22:01:35 »
Evet benimde daha önceki cordoba aracımda olmasını istediğim ama olmayan bi özellikti hep bir umutla denedim ama olmadı :) birde söylemeden geçmeyeyim aynı olay kumandanın  açma veya kapama düğmelerine kapılar kapalıyken uzun bastığında bastığında da gerçekleşebilir bir dene bence ::)
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2010, 22:02:49 Gönderen: omertek »
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2010, 18:06:36 »
BUgün birşey daha keşvettim. arabayı park edip motoru stop ettiğinizde farlarınız kapalı konumda iken sinyal kolunu hangi yöne çevirirseniz o tarafın park lambaları yanıyor. bizim eskiden bir mercedestede vardı bu özellik. özellikle sokak aralarında iki arabanın arsına park ettiğinizde arabanızı tam yanaştıramamışsanız fark edilmenizi sağlıyor.

O benim mk1 dede var sen çok geç kalmışın hocam bunları keşfetmekte :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cave_man_001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2010, 21:05:16 »
 8)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2010, 22:02:48 »
O benim mk1 dede var sen çok geç kalmışın hocam bunları keşfetmekte :)

benim vosvosda bile vardı abi :)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #10 : 09 Nisan 2010, 00:01:09 »
Doğana yaptırılan cam kaldırma modülü olmasın. hani şu alarmla kapıları klitledikten sonra otomatik camlar kapanır.

Golf tabii yaa akıllı araba
+1  :tamamdir

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2010, 09:49:21 »
yıl 2010 ve hala böyle özellikleri olmadan üretilen birçok ıvırzvır araba var. Golfümü yeni aldığımda yok 97 model arabaya binilirmi yok seni yolda bırakır masraf yapar felan..  ahahahaa deyip geçiyorum. yani her şartta geçiyorum rampada felanda 3500 devirden sonra uyanan bir motor hastayım hava filtresinin sesine hastayım yaylanarak gidişine(amortisörlerde patlak olabilir hani:) )

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2010, 11:09:56 »
Bu olayı biraz daha acıklarmısınız. anlayamadım da kapıdakı anahtar ne oluyor acaba?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2010, 11:46:00 »
Bu olayı biraz daha acıklarmısınız. anlayamadım da kapıdakı anahtar ne oluyor acaba?

Kapıları açmak için ön kapı kollarında olan anahtardan bahsediyorum. Kontak anahtarı yani:)