Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))  (Okunma sayısı 36463 defa)

Ynt: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))
« Yanıtla #56 : 01 Ağustos 2010, 04:32:25 »
alper kardeş herkesin derdini çözüyorsun birde benim probleme el atsan golf 3 1.6cl 1997 kontak arıyorum 2 devre çalışıyor marş basmıyo ben izmir dikilideyim buralarda bulamıyorum yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.
var kardes elımde pazartesı gunune gorusebılırız ssorun degıl kontak:)

« Yanıtla #57 : 09 Eylül 2010, 07:57:46 »
 ;)

« Yanıtla #58 : 15 Eylül 2010, 14:42:18 »
Selam arkadaşlar 96 model VW 1.8 CL var bu araca öncelikle angel far yada zenon far ve led stop taktırmak istiyorum elinde çıkma ve sorunsuz ürünü olan lütfen haber versin bide arkaya spoiler düşünüyorum ayrıca kırmızı vites topuzu yada kaçıncı vitesde olduğunu gösteren vitesler var onlardan düşünüyorum birde Pioneer teybime sub-woofer ve amfi koymayı istiyorum hazır tesisatı olan varsa benle irtibata geçebilir.Aracı yeni aldım fotoğrafını da bir türlü koyamadım :( yapabilirsem resimlerini sizlerle paylaşabilmeyi çok isterim.Motordan pek anlamasamda lastik jant konusunda bende s,ze yardımcı olabilirim uzmanlık alanımdır özellikle lastik ebatları hız kodları desenleri fiyat aralıkları kıyaslanması, balans sorunları yaz-kış kullanımı, km limitleri vs.. konularında danışabilirsiniz..Saygılarımla

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #59 : 15 Eylül 2010, 18:08:12 »
Baki ncelikle aracın hayırlı olsun. GTI mk3 ler gibi spoliler istiyorsan arka camıda değiştirmen gerekiyor bilgin olsun.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

« Yanıtla #60 : 15 Eylül 2010, 22:31:43 »
hımm yok ben uğraşamam öle denk gelirse belki ama gelmezse takarım bi DTM olur biter

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #61 : 16 Eylül 2010, 01:55:53 »
Alpers3 te olması lazım sanırım camla birlikte komple.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

« Yanıtla #62 : 16 Eylül 2010, 22:45:37 »
eyvallah saolasın benim ikamet orda zaten ama pazartesinden beri iş seyehatindeyim bugün de Tokat'dayım Cumartesi dönüp ilk işim ona bi uğrayıp tanışmak olacak o tarafda da benim bayiler var :) tanıyorsa ona dünya kadar isim verebilirim hatta işi düşüyorsa bendeki isimlere   ben  ona onun bana yardımcı olacağından daha fazla yardımcı olurum

Çevrimdışı bandareee

• en iyi araba senin olandır...
« Yanıtla #63 : 25 Aralık 2010, 00:00:59 »
Alperen bey siz çıkma parça temin ediyor musunuz bana bir kaç şey lazımdı ama...
Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta Dişsiz mi bir insan onu kardeşleri yerdi
Fevza bütün afakını sarmıştı zeminin Salgındı bugün Şark'ı yıkan tefrika derdi
asım

Çevrimdışı bandareee

« Yanıtla #64 : 25 Aralık 2010, 00:02:34 »
var kardes elımde pazartesı gunune gorusebılırız ssorun degıl kontak:)
sadece torpido gözünün kapağı açma kolu felan üstünde kapağın bütünü yok yani torpido kapağının ayakları kırılmıştı bende söktüm o şekilde açık kullanıyom alper kapak lazım bütün haliyle

alperen bey siz golf 3 e çıkma parça temin ediyor musunuz bana bir kaç parça lazımdı da...
Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta Dişsiz mi bir insan onu kardeşleri yerdi
asım

« Yanıtla #65 : 25 Aralık 2010, 02:08:11 »
Alperen bey siz çıkma parça temin ediyor musunuz bana bir kaç şey lazımdı ama...
buyur hoca senı dınlıorum:)

Çevrimdışı bandareee

« Yanıtla #66 : 25 Aralık 2010, 15:52:34 »
benim aracımın alt muhafazası yok sanırım motora üstten bakınca zemin gözüküyor bu normal mi ve de yağışlı havalar da ve çamurda motor hemen perişan oluyor bu muhafaza siz de var mı?
birde spoiler lazım bana ayrıca en önemli olan şey de abs ana kontrol ünitesi lazım abs lambası yanıyordu servise gittim ana kontrol ünitesi bozuk dedi yardımcı olursan sevinirim...
asım

« Yanıtla #67 : 25 Aralık 2010, 17:16:42 »
alper bide ben bu aracı yeni aldım ve cokta memnunum ama benim lpg var arabamda yakıt 10 tl ile 30 km gidio nomalmi yoksa baktırmam gereken bi arıza varmı sence gaz 2 tl litresi burda
gazla oyle  gıdıyorsa onda bı sorun var.. bnde bnzınde yapıyorum onu:D
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

« Yanıtla #68 : 25 Aralık 2010, 17:40:14 »
benim aracımın alt muhafazası yok sanırım motora üstten bakınca zemin gözüküyor bu normal mi ve de yağışlı havalar da ve çamurda motor hemen perişan oluyor bu muhafaza siz de var mı?
birde spoiler lazım bana ayrıca en önemli olan şey de abs ana kontrol ünitesi lazım abs lambası yanıyordu servise gittim ana kontrol ünitesi bozuk dedi yardımcı olursan sevinirim...
alt muhafaza cıkar 3 kasalarda plastık elımde olması lazım ama pazartesı gunu bakabılırım sımdı hawa karardı malum ewımıze gıdıoruz artık spıyler var ama bagaj kapagından sokemıyorum maalesef abs ıcınde uzerınde numara olur ona bakıp numarasını werırsen net bılgıyle sana donerım

« Yanıtla #69 : 25 Aralık 2010, 18:51:22 »
Alper abi spoyler sözün bana vardı unutma :)
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...