Gönderen Konu: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))  (Okunma sayısı 36533 defa)

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
Ynt: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))
« Yanıtla #42 : 18 Haziran 2010, 14:42:54 »
airbag yok alper düz yardımcı olursan

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 18 Haziran 2010, 14:48:41 »
led lamba koyacaksin kardes en iyi we kesin sonuc bu
led yap derken normal bi elktrikçiye gidip led lambamı yapalım diycem yada golf 3 e uygun bişeymi

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #44 : 18 Haziran 2010, 15:04:38 »
led yap derken normal bi elktrikçiye gidip led lambamı yapalım diycem yada golf 3 e uygun bişeymi

Şimdi almanlar o klima ve havalandırma musluklarının olduğu yere bir tane lampa koymuşlar hani şu buğday tanesi kadar olanlar varya işte o lambalardan. o lambayı tam ortaya yerleştirip sağa ve sola şeffaf mika malzemeden yol çıkarmışlar dikkat edersen ortadaki musluk güzel yanar sağ ve soldaki musluklar zayıf kalır. Bunun nedeni lambanın yetersiz olması değil tamamen oradaki aydınlatma mantığının yetersiz olmasından kaynaklanıyor. şimdi sen oraya kuvvetli bir lambada koysan yine sonuç ortadaki güçlü sağ ve soldaki musluklar güçsüz olarak bir aydınlatma olacak.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #45 : 18 Haziran 2010, 15:05:51 »
sen en iyisi orayı aç yansıtlamaları ve mika malzemeyi güzelcene temizle yeni bir ampül tak yoluna devam et.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Haziran 2010, 17:13:31 »
airbag yok alper düz yardımcı olursan
sadece on kapakmi yoksa komplemi istiyosun kardes?

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 19 Haziran 2010, 11:49:31 »
sadece torpido gözünün kapağı açma kolu felan üstünde kapağın bütünü yok yani torpido kapağının ayakları kırılmıştı bende söktüm o şekilde açık kullanıyom alper kapak lazım bütün haliyle

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 19 Haziran 2010, 11:50:54 »
resim koymayı bilmiorum yeni üye oldum bu siteye bilsem resim koyarım alper sen resim koyabilirsen ben sana o veya diil desem

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 19 Haziran 2010, 11:54:00 »
alper bide ben bu aracı yeni aldım ve cokta memnunum ama benim lpg var arabamda yakıt 10 tl ile 30 km gidio nomalmi yoksa baktırmam gereken bi arıza varmı sence gaz 2 tl litresi burda

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 19 Haziran 2010, 15:18:49 »
alper bide ben bu aracı yeni aldım ve cokta memnunum ama benim lpg var arabamda yakıt 10 tl ile 30 km gidio nomalmi yoksa baktırmam gereken bi arıza varmı sence gaz 2 tl litresi burda
kardes bnmde 3 kasam var aft motor sıralı sıtem var 160 170 tl yakıyo senın dedıgın hesabı anlamam:)sen burdan hesapla:)

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 19 Haziran 2010, 16:09:33 »
kardes bnmde 3 kasam var aft motor sıralı sıtem var 160 170 tl yakıyo senın dedıgın hesabı anlamam:)sen burdan hesapla:)
oo benimki çok yakıo o zaman 350 oluyo km de onercegın bı sey varmı bana bu konuda lamda sensoru işe yarama<z gazda dedıler enletmedım ondan supelenmıstım cok yaktırıyop dıye ama bıde benım torpıdo kapagına bı cozum varmı bulabılırmıyız

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 19 Haziran 2010, 16:42:39 »
oo benimki çok yakıo o zaman 350 oluyo km de onercegın bı sey varmı bana bu konuda lamda sensoru işe yarama<z gazda dedıler enletmedım ondan supelenmıstım cok yaktırıyop dıye ama bıde benım torpıdo kapagına bı cozum varmı bulabılırmıyız

bulruz bulmasınada sana tam neyı lazım anlamadım we aracın motoru ne senın bıde benzınde o kadar yakar bnm arac bı sıkıntı var senınkınde tup ayarıne felan bı baktır kardes bnmkı sıralı sıstem bu arada eskı tıp degıl

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 19 Haziran 2010, 17:57:37 »
bulruz bulmasınada sana tam neyı lazım anlamadım we aracın motoru ne senın bıde benzınde o kadar yakar bnm arac bı sıkıntı var senınkınde tup ayarıne felan bı baktır kardes bnmkı sıralı sıstem bu arada eskı tıp degıl
alper araç 1,8cl 96 model 5 kapı torpido kapağı bulunursaa sevincem ve benim araç bakılmadık bi şey kalmadı 35 kuruşa dsenk gelıo yakıt dusuremedık bi türlü neyine bakcagmı bılemedım valla

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 19 Haziran 2010, 17:58:34 »
alper torpidonun bildiğin kapağı lazım bana nasıl anlatayım başka bilmiityom ki

Çevrimdışı ekremkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 01 Ağustos 2010, 00:56:23 »
alper kardeş herkesin derdini çözüyorsun birde benim probleme el atsan golf 3 1.6cl 1997 kontak arıyorum 2 devre çalışıyor marş basmıyo ben izmir dikilideyim buralarda bulamıyorum yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.