Gönderen Konu: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))  (Okunma sayısı 36526 defa)

Çevrimdışı barakuda1977

• Profili Görüntüle
Ynt: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))
« Yanıtla #28 : 14 Haziran 2010, 03:10:43 »
alper   05338123818 iş: 03123963053
adres:hurdacılar sitesi b5 blok 223 numara ANKARA
MEKANI BULMAK ÇOK BASİT ARKADAŞLAR ANADOLU BULVARININ SONUNDA ÇEVRE YOLUNUN ALTINDAN GEÇİN SOLA DÖNÜN İŞTE SİZE İVEDİK HURDACILAR SİTESİ SAĞA KIVRILARAK DÜMDÜZ GİDİN 5. SOLA DÖN BİRAZ İLERİSİ SAĞDAKİ DÜKKAN... :tamamdir

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 14 Haziran 2010, 06:01:02 »
Arkadaşlar ben de 1994 Golf III var. Bazı parçalar arıyordum ( arka silecek motoru – küllük – kriko vs. ). Ostim’de, hurdacılar sitesinde, yedek parçacılarda vs. araştırdım, uygun bir şey bulamadım. Bulduklarımda fiyatlarını yüksek söylediler. Neyse sonuç olarak İnternetten araştırırken bu forum sitesine rastladım. Hamit ve Yasin’in selamı forum’un hayrı diyerek Alper ve Ali’nin mekânına gittim. Gerçekten çok samimi ve ilgili arkadaşlar. Ciddi söylüyorum forumda bahsi geçen yüksek fiyatlarla adam kazıklamaya çalışan kara kuru çakal tiplerle hiç alakaları yok. Üstelik her ikisi de Ankara Ünv. “Fizik” okuyorlar. Herhalde oğlumla birlikte 2 saatten fazla vakit geçirdim orada çünkü ne ararsanız ellerinde mevcut olmayana da muhakkak yardımcı oluyorlar ve çok ilgililer, 40 yıllık dost gibi hiç yabancılık hissetmedik oğlumla. Fiyat konusunda hiç endişeye gerek yok. Ben bizzat test ettim diyeyim. Şöyle ki piyasada o kadar araştırıp aldığım fiyatlardan en cazip olanı burası idi. Hiç abartısız 40.00tl birinden 35.00tl. başka bir üründen ikinci el piyasa kazıkçılarına kıyasla kârdayım. Üstelik ben pazarlık sevmem fazlada abartmam buna rağmen kârdayım. Buradan ilgilerine çok teşekkür ederim. İkramlarını içtik muhabbet ettik, alacağımızı aldık. Kısacası her parça mevcut. Ben mekânımı buldum arkadaşlar. Alper ve Ali arkadaşım sana çok teşekkür ederim. Unutmayın benim golf’un camlarını ve yan aynalarını elektrikli yapacağız. Arka cam spoyleri ve sisleri sonra halledeceğiz. Birde sağlam bir kolçak uydurabilirsem süper olacak… Ayrıca Alper sizinle keşke daha önce tanışsaydım… Çünkü iki hafta önce karbüratör flanş’ının tamiri bana tam 100.00tl.ye patladı. Ustam 3 saat araştırdı bulamadı o parçayı. Senden daha ucuza orj. bulurdum.tüh.!!
abi selam...senin ufaklığı bana vermeyi düşünürsen bi mesaj at yeterli  :D görüşmek üzere  :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #30 : 14 Haziran 2010, 12:35:07 »
alper   05338123818 iş: 03123963053
adres:hurdacılar sitesi b5 blok 223 numara ANKARA
MEKANI BULMAK ÇOK BASİT ARKADAŞLAR ANADOLU BULVARININ SONUNDA ÇEVRE YOLUNUN ALTINDAN GEÇİN SOLA DÖNÜN İŞTE SİZE İVEDİK HURDACILAR SİTESİ SAĞA KIVRILARAK DÜMDÜZ GİDİN 5. SOLA DÖN BİRAZ İLERİSİ SAĞDAKİ DÜKKAN... :tamamdir

Sanayi ile Hurdacılar sitesi arasındaki 2 kmlik yol o kadar kötüki Alperi ziyarete gittiğimde dönerken tarlaya inmeyi bile düşündüm.. arabanın bir parçasını oralarda bırakmanız an meselesi..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 15 Haziran 2010, 00:26:22 »
Sanayi ile Hurdacılar sitesi arasındaki 2 kmlik yol o kadar kötüki Alperi ziyarete gittiğimde dönerken tarlaya inmeyi bile düşündüm.. arabanın bir parçasını oralarda bırakmanız an meselesi..
senın marbıyeller ıkı parcamıydı hoca?

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 15 Haziran 2010, 00:32:11 »
aynaların ısını su an cozebıırız gecen takımladım ama cam krıkolarıyla bırlıkte yapalım o ısı dosemeyı takıp takıp yıpratmayalım zaten bahane arıyo 3 kasanın dosemesı bı kerede hepsını bıtırırız kardes guzel yorumların ıcınde tesekkur ederım senın guzel yaklasımının eserıdır muahbbetımız...

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 15 Haziran 2010, 12:41:10 »
senın marbıyeller ıkı parcamıydı hoca?

evet.. iki parça idi.. malum üst parçaları yok bende her iki tarafında. geldimi yoksa elindemi parçalar?
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 15 Haziran 2010, 12:43:42 »
evet.. iki parça idi.. malum üst parçaları yok bende her iki tarafında. geldimi yoksa elindemi parçalar?
haftaya gelmis olur kardes eline allahtan bi mani gelmezse haber weririm

Çevrimdışı barakuda1977

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 17 Haziran 2010, 17:51:01 »
aynaların ısını su an cozebıırız gecen takımladım ama cam krıkolarıyla bırlıkte yapalım o ısı dosemeyı takıp takıp yıpratmayalım zaten bahane arıyo 3 kasanın dosemesı bı kerede hepsını bıtırırız kardes guzel yorumların ıcınde tesekkur ederım senın guzel yaklasımının eserıdır muahbbetımız...

Saol alper...cam krikolarını da temin edince telefonlaşırız...peki 5 kapı ile 3 kapının cam krikoları farklı mıdır? unutma benim ki 3 kapı golf. bir de sen de ön panjurlar gördüm. sis farlı olanlarda vardı.ne dersin olur mu benim golf'e...yoksa yakışmaz mı?

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 18 Haziran 2010, 09:13:51 »
günaydın herkese bende golf3 96 var torpido kapağını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı ismailaksu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 18 Haziran 2010, 09:16:50 »
bide benim klima ayar düğmelerinin aydınlatması karanlık zobnguldakta söktürmeye çalıştım ama sonuç alamadım önerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 18 Haziran 2010, 10:42:12 »
izmirde bu 2.el hurda işini yapan biliyorsanız arkadaşlar sevinirim malum burdan ankaraya gitmek çok uzun ve zahmetli banada 1-2 parça lazım ilgilenirseniz sevinirim saygılar....
22 Mayıs Pazar - İzmir buluşuyor...

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 18 Haziran 2010, 14:36:07 »
günaydın herkese bende golf3 96 var torpido kapağını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
airbaglimi airbagsixmi arac?

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 18 Haziran 2010, 14:37:23 »
bide benim klima ayar düğmelerinin aydınlatması karanlık zobnguldakta söktürmeye çalıştım ama sonuç alamadım önerilerinizi bekliyorum

led lamba koyacaksin kardes en iyi we kesin sonuc bu

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 18 Haziran 2010, 14:37:41 »

Boluya gel ben onu ilk günkü gibi yapar veririm sana:) hem yemek yiyip çayımı içersin..