Gönderen Konu: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))  (Okunma sayısı 36534 defa)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
Ynt: ANKARADA GOLF 3 PARÇALARI BULABİLECEĞİM ÇIKMACILAR:))
« Yanıtla #14 : 06 Mayıs 2010, 23:14:15 »
alperim banada bi  motor  koruma sacı  gerekli  alt  tabla varya  eğer mümkünse polo klasiklerinki  oluyormuş diye duydum   plastik istemiyorum yalnız  eger varsa  çok zahmet vermessem

TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 07 Mayıs 2010, 00:53:38 »
plastık cıkar kardes elımde orjınal 3 kasanınkınden sac olandan yok elımde

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #16 : 07 Mayıs 2010, 17:36:44 »
arka silecek motoru biraz önce elime ulaştı hemen monte ettim..Saat gibi çalışıyor Maşallah:)) Alper arkadaşımıza teşekkür ediyorum...
yan marşpiyel olayınıda bir çözebilsek başkada bir sorun yok. tek parça olanlardan ucuz düşer inş.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Mayıs 2010, 18:28:45 »
gule gule kullan kardes elıme gecerse haber werırım sana...

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Mayıs 2010, 15:12:25 »
bugü alperden  alt  muhafaza plastiği aldım güzelce  yıkattım  temişledim taktım çok iyi  oldu  cuk  oturdu  artık  kaput altı kirlenmeyecek  motoru  temizledim  iyi  oldu  bea  :sevgi:

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Mayıs 2010, 15:42:14 »
ıyı gunlerde kullan kardes

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 08 Mayıs 2010, 17:08:20 »
ıyı gunlerde kullan kardes

sağol  alper
kolay  gelsin

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Mayıs 2010, 22:27:52 »
bugü alperden  alt  muhafaza plastiği aldım güzelce  yıkattım  temişledim taktım çok iyi  oldu  cuk  oturdu  artık  kaput altı kirlenmeyecek  motoru  temizledim  iyi  oldu  bea  :sevgi:

Nasıl birşey o parça nasıl monte ettin? işe yarayacağı kesinde..
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 09 Mayıs 2010, 22:51:44 »
kaputun  alt  yüzeyindeki   döşeme  motor  sesi  we  kirlenmesini  önler  benim  bildigim ?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 09 Mayıs 2010, 23:10:05 »
Sende varsa göndersene Okan?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 09 Mayıs 2010, 23:10:32 »
En son pert bir GTI vardı arkadaşını ne oldu oo..

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 09 Mayıs 2010, 23:37:01 »
kaputun  alt  yüzeyindeki   döşeme  motor  sesi  we  kirlenmesini  önler  benim  bildigim ?

valla  hocam bazen seni  takip etmemek  çok zor  ama çok   fazla  bilmiyormuşun gibime  geliyor   ;)  senin bildiğin gibi  değil bu  plastik alt muhafaza 4 somunlu 3  geçme vidalı  böylelikle  ıslak ve sulu zeminlerde  tekerleğin attığı suların dınamo  kayış ve  pervanelerden dolayı kaputun altını kirletmemesini sağlıyor  yes  okey  :tamamdir

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 10 Mayıs 2010, 00:10:31 »
makina  samsunda  degil   ama  sorarım  cvp  werim 

Çevrimdışı barakuda1977

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 14 Haziran 2010, 03:03:46 »
Arkadaşlar ben de 1994 Golf III var. Bazı parçalar arıyordum ( arka silecek motoru – küllük – kriko vs. ). Ostim’de, hurdacılar sitesinde, yedek parçacılarda vs. araştırdım, uygun bir şey bulamadım. Bulduklarımda fiyatlarını yüksek söylediler. Neyse sonuç olarak İnternetten araştırırken bu forum sitesine rastladım. Hamit ve Yasin’in selamı forum’un hayrı diyerek Alper ve Ali’nin mekânına gittim. Gerçekten çok samimi ve ilgili arkadaşlar. Ciddi söylüyorum forumda bahsi geçen yüksek fiyatlarla adam kazıklamaya çalışan kara kuru çakal tiplerle hiç alakaları yok. Üstelik her ikisi de Ankara Ünv. “Fizik” okuyorlar. Herhalde oğlumla birlikte 2 saatten fazla vakit geçirdim orada çünkü ne ararsanız ellerinde mevcut olmayana da muhakkak yardımcı oluyorlar ve çok ilgililer, 40 yıllık dost gibi hiç yabancılık hissetmedik oğlumla. Fiyat konusunda hiç endişeye gerek yok. Ben bizzat test ettim diyeyim. Şöyle ki piyasada o kadar araştırıp aldığım fiyatlardan en cazip olanı burası idi. Hiç abartısız 40.00tl birinden 35.00tl. başka bir üründen ikinci el piyasa kazıkçılarına kıyasla kârdayım. Üstelik ben pazarlık sevmem fazlada abartmam buna rağmen kârdayım. Buradan ilgilerine çok teşekkür ederim. İkramlarını içtik muhabbet ettik, alacağımızı aldık. Kısacası her parça mevcut. Ben mekânımı buldum arkadaşlar. Alper ve Ali arkadaşım sana çok teşekkür ederim. Unutmayın benim golf’un camlarını ve yan aynalarını elektrikli yapacağız. Arka cam spoyleri ve sisleri sonra halledeceğiz. Birde sağlam bir kolçak uydurabilirsem süper olacak… Ayrıca Alper sizinle keşke daha önce tanışsaydım… Çünkü iki hafta önce karbüratör flanş’ının tamiri bana tam 100.00tl.ye patladı. Ustam 3 saat araştırdı bulamadı o parçayı. Senden daha ucuza orj. bulurdum.tüh.!!