Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Angel eye far  (Okunma sayısı 16494 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Angel eye far
« Yanıtla #14 : 30 Eylül 2010, 14:49:23 »
ayrıntı orada henüz :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #15 : 30 Eylül 2010, 18:47:34 »
Ya normal hella yı boyasan sadece renkten kazanırsın şekil şema yok hellada :)  benim linkteki faramı dedin mum ışığı gibi yanıyor diye yoksa başka araçlarla mı kıyasladın.

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #16 : 30 Eylül 2010, 18:54:22 »
senin linkteki fara dedi sanırım
çünkü onlardaki angellar ve mercekler dandik gidip bir mağazada baksan anlarsın yani.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

« Yanıtla #17 : 30 Eylül 2010, 19:53:59 »
kardeş Her GTI kullanan rallici değildir normal ben gibi 1.8 yada 1.6 kullanan da 80 yaşında emekli memur değildir alırım anahtarını ona göre  >:D benim arabayı ufacık gördün de karamürsel sepetimi sandın Süleyman kardeş  :halazn: deh diyince gidiyo çüş diyince duruyo maaşallah şu işler bitsin bak ben bu arabaya neler yapıcam o zaman yan koltuğa para versem oturamazsın söyliyim  ;D

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #18 : 30 Eylül 2010, 19:55:28 »
Baki yakalrsan alırsın dicem iş uzayacak.Ama cidden gergiye pek ihtiyaç duymadım.Tabi GTI farkı var yapışıyo resmen virajda...

« Yanıtla #19 : 30 Eylül 2010, 20:04:15 »
ben özellikle GTI almadım desem ne dersin?  ::)  eski 2.0 e motorlar var yaramaz Doch motorlar var Ankara'da ustası yok ayrıca arızası çok ve takdir edersinki masraflı araba gerek yakıt sarfiyatı gerek parça fiyatları (motor parçaları)  tabi bulursan! niye diyeceksin beygir gücü yüksek olan araçların birçoğu hor kullanılıyor bu da kontrolsüz ve ihmalkar sürücülerin altında ezildiği anlamına geliyor ha seninki temizdir ona bişiy demem ama söylesene kaç tane var öyle araba burada konuştuğumuz kişi  sayısı 10'u geçmez araba alınırsa da bu 10 kişiden alınır  gerisi yalan  tabi Golf 3 için söylüyorum haksızmıyım?
Bi de ben bu aracı eşim için aldım o nedenle bunca riske girmeye gerek görmedim ne benim hatun o arabanın hakkını verebilir ne de o arabayla uğraşacak vakit bulabiliriz.Golf 3 kasanın en sorunsuz motorunun 1.8 olduğunu 10 ustaya sor çoğunluğu 1.8 diyecektir emin olabilirsin..Ama sürüş zevki dersen elbette ki senin aracını diyeceklerdir...(Doch Motor için söylüyorum)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #20 : 30 Eylül 2010, 22:39:38 »
Baki ilk senden duyuyorum valla DOCH golf te kendini kanıtlamış bir motordur ABF motordan bahsediyorum.Tabi hor kullanılan en iyi motor bile arıza yapar ona lafımız yok.Stock haliyle bile canavar istediğin kadar yükle blok çok sağlam.Ama usta olayıa katılmıyorum çok kaliteli golf ustaları var.Önemli olan iyi ustayı bulmak.Haa bide şu bvar bu benim araç 99 da bizdeydi patronumda.Sonra bir arkadaşına sattı onlarda vw servisi ben onlardan aldım çok memnunum ;) Dosta gider bir araç eğer satarsam bu siteden birine gitmesini çok isterim. 1.8 e lafım olmaz ama CL kasa çok boş geliyor bana en azından sportline alsaydın bence AFT motor süper bir makine ;)  Ama herkesin gönlünde yatan bir model vardır...

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #21 : 03 Ekim 2010, 14:30:24 »
Lafımı yemiş gibi oluyorum bende sonar a bakıyorum 270 tl gibi bir fiyatı var sitedeki fiyat biraz pahalı.

« Yanıtla #22 : 04 Ekim 2010, 19:44:18 »
o dediğin 270 TL ye angel eye far nerede acaba bulursan buraya yazda birde ben bakayım aynısımı varsa hemen alacam benim far eridi zaten

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #23 : 04 Ekim 2010, 19:52:07 »
ben yaklaşık 1 buçuk ay falan önce sonar marka taktırdım şimdilik bir problem yok gayet memlunum.. fiyatıda 350 ye taktırdım. arabayı gerçekten çok değiştiren birşey angel ama orjinal almak daha mantıklı olabilir
ADK

« Yanıtla #24 : 04 Ekim 2010, 20:23:26 »
orjinali aşırı pahalı iki takım alınır o fiyatlara, bende 335 e buldum netten , benim far neden merceğini eritmiş olabilir sizce

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2010, 22:37:57 »
SoKaKSaNaTi aksaray U&F tuningten aldım son takım vardı ellerinde sonar marka imzamdaki linkten bakabilirsin.

« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2010, 13:43:08 »
hehehe süleyman kardeş sayende bana sonar marka farları 290'dan veren toptancı arkadaşıma yemek ısmarlattırdım  benim yemeği hesaba katarsak 265 TL'ye geldi haberin olsun  :D

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #27 : 05 Ekim 2010, 18:12:03 »
Heheh onuda kardan mı saydın helal olsun :P İşin şakası 10-20 nin önemi yok iyi mal olsunda ;)