Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: LPG geçişte silkeleme  (Okunma sayısı 3347 defa)

LPG geçişte silkeleme
« : 02 Ekim 2010, 11:15:09 »
Arkadaşlar benim araçta voltran markat lpg takılı fakat geçişte aracı silkeliyor birde gaza hafif basarsam aracın devri birden stop edecekmiş gibi düşüyor. Bunuda zor kurtardık yoksa stop ediyorrdu araba, ya gaz yemez şekilde bir ayar uygulanabiliyor yada böyle bir ayar çıkıyor lpg ayarlatınca. sorun ne acaba bir bigiliniz varmı.  Lpg de binemezsem arkada tankerle gezecem sanırım. Yada koçun yeğenlerinden biri ile evleneceğim.

Ynt: LPG geçişte silkeleme
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2010, 11:30:15 »
bendede hafıften gecısler sırasında cok kısa bır sılkeleme yasanıyor kı bence bu normal.ama ayar tutmaması ılgınc .
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2010, 11:54:55 »
valla lpg ci eskimiş senin injeksiyonlar diyor ondan olabilirmi halbuki temizledi bayram öncesi baya bi  düzgündü memlekete gidince anormalleşti ve tekrar gelince ayarlayamaadı.

« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2010, 14:44:27 »
lpg filtresini değiştirdin mi :)

« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2011, 20:43:13 »
lpg filtresi ne bilmiyorum ama beyin yine değişti benim arabayı saat gibi aldım sordum hatta benim akü değişecek dedim lpg ayarı yapıldı baktım  eksozdan garip ses geliyordu önce o gitmiş tekleme yaplıyor ancak akü değişince bu lpg ayarı bozulurmu dedim hayır dediler . Akümü aldım taktım garantiden şimdi lpg de yolda eve gelirken aynı sorunu verdi.  Bu nasıl bi tamircilik anlamadım hiç bi halttan anlamıyorlar.  Bi depo lgp dolduruyorlar üstüne benzinde alıyorlar. Teslim ederken lpg parasını benzin parasınıda alıyorlar. Arabayı yine eksik teslim alıyorum. Bi defa verdim çamurluğu vurmuşlar , ikinci verdim aldım arka lastik patlat teslim aldım. İkisindede hiç haber vermiyorlar veya yaptırmıyorlar. Ben farkedene kadar ses yok eşşek gibi biniyorlar afedersiniz. Depoyuda sıfır boş halde teslim alıyorum.

« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2011, 22:03:57 »
enjektörlerede bi baktır bakalım kardeş.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2011, 18:35:07 »
ona bakıyorlar zaten mecburen lpg cide bir tanesi değişti ama sorun başka bence.

« Yanıtla #7 : 10 Nisan 2011, 20:04:08 »
kardeş enjektörlere bağlı hortumlarda sıkışma warsa ondanda olur bi kontrol et bakalım..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]