Gönderen Konu: ALMANYA VE AMERİKADAN GELEN GOLF 3 PARÇALARIM-))YENİLENMEYE AZ KALDI  (Okunma sayısı 21873 defa)

Çevrimdışı dexeses1907

• Profili Görüntüle
üstad benim canavarada lazım bikaç bişey ya..ebay.dan mı getirttin sen? bilgi verirmisin?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
son halini görebilsek keşke
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
ebaydan getittirdim evet.hocam neler lazım sana

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
Aldığınız ürünlerin montajını yaptınız mı? Uzun zamandır fotoğraf bekliyoruz :D

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
vay vaay yeni bi araç almışsınız nerdeyse :D hayırlısı olsun merakla bekliyorum yenilikleri  :saygılar

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
arkadaşlar amrekikan orta konsolda aldım hatta arabaya taktım çok güzel,aldıklarım parçaların hepsi duruyor fakat arbayıı değiştiğrmeyi düşünüyorum bora dizel düşünüyorum yada daha yüksek model kısacası parçaların hepsini arabayla beraber satacam ilgilenen arkadaşalra duyurulur saygılar tel num 0532 792 28 78 

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
fiyatları hakkında bilgi verirmisin ?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Arabanın üstünde görmek nasip olmadı  :(
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
benim niyetim komple araçla satmak daha mantıklı geliyor alan arkadaş taktırıp gönül rahatlığı ile binecek koltuklarıda değiştirdim spotline arkaları kafalıklı olandan

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
benim niyetim komple araçla satmak daha mantıklı geliyor alan arkadaş taktırıp gönül rahatlığı ile binecek koltuklarıda değiştirdim spotline arkaları kafalıklı olandan

bahsettiğin araç 94 model 1.8  olanmıydı  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
aynen dostum  :) ama ben baya değişiklikler yaptım forumdada paylaşıyorum devamlı araçta yürüyende gidişinde herhangi bir sorun yok artısı sanruf :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
aynen dostum  :) ama ben baya değişiklikler yaptım forumdada paylaşıyorum devamlı araçta yürüyende gidişinde herhangi bir sorun yok artısı sanruf :)

iki foto koyda görelim olmuyor böyle  :)
yeni yine yeniden..!! 8)