Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ABF'ye Throttle Body  (Okunma sayısı 4316 defa)

ABF'ye Throttle Body
« : 17 Ağustos 2008, 11:46:46 »
internette gezinirken bunu buldum ve dikkatimi çekti.Throttle body uygulaması bizim motora 20hp gibi ciddi bir güç veriyormuş o yüzden ilgimi çekti.Bu sistemi Ankara'da uygulatabileceğim bildiğiniz güvenilir bir yer varmı birde maliyeti ne kadar olur? Bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Bir soru daha... Bu ürünün güvenilirliği hakkında ne diyorsunuz? http://www.sahibinden.com/seat_2_0_16v_abf_motor_chip_WQQaXQQ2730036WQQpXQQdisplayitem&keyword=abf%20chip

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: ABF'ye Throttle Body
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2008, 12:18:37 »
Bir firmanın 1800€ gibi bir fiyatı vardı abf için itb. Onu buraya kim getirir nasıl getirilir gümrük nasıl halledilir ayrı bir dert. Birde kilometrede 1 YTL gibi bir değer ayrı dert.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2008, 12:21:12 »
Bir firmanın 1800€ gibi bir fiyatı vardı abf için itb. Onu buraya kim getirir nasıl getirilir gümrük nasıl halledilir ayrı bir dert. Birde kilometrede 1 YTL gibi bir değer ayrı dert.

ne diyosuuunnn :o sadece 20hp için 1800 euro hemde km'de 1ytl ??? Osman napcaz bu ABF'leri ::)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2008, 12:22:52 »
Turbolucaz. :D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2008, 12:27:24 »
2,5 3 milyara üstten turbolayabiliriz demişti bizim bu işlerle uğraşan bir arkadaş ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum