Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yeni su fiskiyesini taktım dostlar 15 tl mal oldu bana  (Okunma sayısı 6945 defa)

cıkmasına dunya para istiyorlar ben de parcacıdan unıversal motoru ustun de cam suyu fıskıye deposu aldım ve uydurdum cok ta guzel oldu sızın le paylaşmak istedim

Ynt: yeni su fiskiyesini taktım dostlar 15 tl mal oldu bana
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2012, 14:48:31 »
eskisinin arkasini kesip üstünemi vidaladin :)

« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2012, 14:58:21 »
hayırlı olsun, bu sıralar sık sık fullemen gerekecek gibi ali, malum eskisi 4.2 lt damacana gibiydi :)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2012, 15:01:46 »
evet baya ufak kalmışş sinirini bozmaz inş sonradan :)

« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2012, 15:07:43 »
eskisinin arkasini kesip üstünemi vidaladin :)
evet aynen oyle yaptım ekısını kesıp yerine akıllı vida attım arkasına sekman la beraber guzel oldu

« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2012, 15:08:51 »
hayırlı olsun, bu sıralar sık sık fullemen gerekecek gibi ali, malum eskisi 4.2 lt damacana gibiydi :)
evet biraz kucuk ama olsun cıkmasına dunya para vermentense sık sık kaput acar doldururum sıkıntı yok

« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2012, 15:10:53 »
evet baya ufak kalmışş sinirini bozmaz inş sonradan :)
yok bozmaz almanyadan abime sparis verecem onun adresine toplam cıkması 14 eroya gonderiyorlar bakalım yaza gelince getirecek olmadı boyle kullanırım sıkıntı yok buradakı cıkma satan arkadaslar cok para istiyorlar hayılısı allah tan boylede guzel yaptım ben ce  :tamamdir

« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2012, 15:44:45 »
cok guzel olmus ama :) gayette mantıklı bı sekılde montaj etmıssın :) arkadaslarında dedıgı gıbı bıraz kucuk kalmıs unıversal almıssın belkı daha buyuklerıde vardır onlardanda alabılırsın ılerde... :)
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2012, 16:00:23 »
cok guzel olmus ama :) gayette mantıklı bı sekılde montaj etmıssın :) arkadaslarında dedıgı gıbı bıraz kucuk kalmıs unıversal almıssın belkı daha buyuklerıde vardır onlardanda alabılırsın ılerde... :)
yaza orjınalı gelırse gerek kalmaz olmadı daha buyuk bır depo bulmaya çalısıyrım tşk ederim

« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2012, 16:19:24 »
ali ben gene arastiririm ucuza bisi bulursam  alirim ben  sana gönderirim ama hemenmi olur uzun vadedemi olur bilemem ama bulurum o parcayi

« Yanıtla #10 : 12 Aralık 2012, 16:31:15 »
 evet davut ustam almanyada buldum şimdi 8 euroda onu takıp ediyorum eger kımse teklıf vermezse bana kalacak bakalım hayırlısı anlasam şu almancadan işi gozecem ama bakalım olmadı abımı beklıyecem yaza artık olmadı bişeyler yapacaz

« Yanıtla #11 : 12 Aralık 2012, 16:32:46 »
ben arastirirm dedigimgibi gene  ucuza denk gelirse yoksa isi almanyaya kalir 

« Yanıtla #12 : 12 Aralık 2012, 16:50:08 »
evet uygun olursa olabılır davut ustam

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #13 : 12 Aralık 2012, 18:30:27 »
abi şaka maka foto koymayıda öğrendin. hayırlı olsun. benimde fıskiyeler eski kaputta kaldı hala takadım :) ankarada çok duramadığımdan. kışın çok sıkıntı çıkarırdı iyi etmişsin çözüm bulduğuna