Gönderen Konu: YARDIM-EMNİYET KEMERİ-ARKA GOLF 2  (Okunma sayısı 2668 defa)

Çevrimdışı safran

• kale gibi saglam kurt gibi sadık
    • Profili Görüntüle
YARDIM-EMNİYET KEMERİ-ARKA GOLF 2
« : 21 Haziran 2009, 11:49:29 »
SELAM USTALAR BENIM GOLF 2 MAZOT DEPOSU ANİDEN BİTTİ YANİ BİTECEGİNİ BİLİYORDUMDA

FAKAT BEN LAMBA YANICAKMI DİYE BEKLEDİM YANMADI BUNLARDA LAMBA YANMAZ GİBİ BİŞEY OLABİLİRMİ

YANİ GÖĞÜSTE LAMBA YANMASI LAZIM DEMİ MAZOT BİTİNCE BİRDE YEDEK DEPO VARYA O BİTİNCEMİ YANAR BİTMEDEN Mİ
 LÜTFEN YARDIM
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2009, 01:13:43 Gönderen: safran »

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Ynt: LÜTFEN YARDIM ARKADAŞLAR KARARSIZIM
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2009, 12:05:17 »
                   Adamla anlaştın mı peki? Kafaya turboyu taktıysan en iyisine sen karar vereceksin. Motorunun orijinal  fabrikasyon olup olmadığına baktırmanda fayda var.

Çevrimdışı safran

• kale gibi saglam kurt gibi sadık
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2009, 12:25:58 »
özgür gardşım
henüz kimseyle anlaşmadım adamın arabsına baktım adamın arabası sade turbo dizel
benım arabada cant lastik var onun 91 model benım 92 model ama düz dizel sade fark bu üste 1250 tl istiyor bende benım arabamın cekişinden memnun deilim araba sagır alışmış acmak için motor yapmak lazım motorda iyi ama kacmıyor -cekmiyor düz dizel ben canımı sıkan bu golf kacmalı cekmeli demi saygılar ustacım alllaha emanet olun

onun motor nosu:A1 diye başlıyor  benım JP diye başlıyor turbo dizel motor nolarını orjinal olup olmadıgını nasıl anlarım
saygılar
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2009, 12:27:57 Gönderen: safran »

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2009, 13:50:56 »
       Valla kodlardan anlamıyorum ama adam senin araca eğer takas düşünüyorsan 8000 veya 8500'den fazla vermez diye düşünüyorum. Takas işlerinde öyledir. Ya da aracını sat, öyle veriym diye düşünür.